به عنوان سناتور جمع آوری شده برای آخرین روز سوال از رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه کنتاکی سناتور رند پل در بر داشت سوال خود را سانسور در راه است که ممکن است نشان از هویت مرموز whistleblower.

با استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک شدن به مراحل نهایی آن در … جمع آوری شده در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه به سوال دموکراتیک تعقیب تیم و مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای دفاع. اما پل (R-کنتاکی) یافت می شود سوال خود را به ضرب گلوله توسط ریاست قاضی جان رابرتز که کاهش یافته است “به عنوان خوانده شده سوال این عنوان را مشاهده کنید.”

پل سمت چپ اتاق پس از رابرتز’ انکار است.

با توجه به توییتر پس از آن پل نشان داد که او برنامه ریزی شده در پرسیدن که آیا اوباما-دوران “پارتیزان” در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی با توطئه خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف به مهندس استیضاح در برابر تهمت با صدایی زنگ در حال حاضر بدنام جولای تماس تلفنی بین تهمت و Ukrainain رئیس ولدیمیر Zelensky.

“آیا شما آگاه باشید که خانه هوش کمیته کارمند شاون Misko تا به حال یک رابطه نزدیک با اریک Ciaramella در حالی که در شورای امنیت ملی هم” پل سوال به عنوان خوانده شده. “و آیا شما آگاه باشید و چگونه می توانم شما را در پاسخ به گزارش هایی که Ciaramella و Misko ممکن است با هم کار کرده اند به طرح impeaching رئیس جمهور قبل از وجود دارد رسمی خانه استیضاح.”

Ciaramella یک تحلیلگر سازمان سیا است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که ‘whistleblower” که kickstarted استیضاح درخواست وی از سوی مامورین که تهمت سعی در قوی بازو Zelensky به بازگشایی یک فساد رسیدگی به جو بایدن پسر شکارچی و فعالیت های کسب و کار در اوکراین.

به گفته های اخیر RealClearPolitics گزارش Ciaramella شد بنا به گزارش شنید در سال 2017 “توطئه” با Misko به مغلوب ساختن پیشی جستن “خارج از دفتر.”

شیف سرب دادستان در استیضاح محاکمه هر دو محروم دانستن هویت خلاف کاران و در این گزارش به نام از Ciaramella طرح یک “تئوری توطئه.” شیف نیز بارها و بارها هشدار داد جمهوری خواهان در برابر نامگذاری whistleblower با استناد به یک نیاز برای محافظت از هویت خود – هر چند هیچ الزام قانونی برای آن که در واقع وجود دارد.

اما رابرتز’ امتناع از خواندن Ciaramella نام و رسانه ها دیوانگی است که به دنبال پولس سوال – با بیشتر لیبرال صاحب نظران hounding سناتور برای “نامگذاری whistleblower” – همه اما تایید می کند که او در واقع شیف منبع. پولس هرگز با اشاره به اصطلاح “کاران” در نوشته سوال و در عین حال رابرتز هنوز هم حاضر به عنوان خوانده شده Ciaramella نام. قبلا رابرتز عهد کرده بود به خواندن هر سئوال که ممکن است “از” the whistleblower.

همچنین در rt.com ‘بمب’ و یا هیچ چیز برای دیدن اینجا ؟ لذا سر و صدا برای بولتون استیضاح شهادت به عنوان مقاله ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن-اوکراین نشخوار-pro-موجود

رابرتز بود مجبور به سانسور پولس سوال توسط قانون است. بلکه تصمیم او یک شخصی بود. بر خلاف شیف the whistleblower نمی لذت بردن از یک “حق قانونی برای ناشناس ماندن.” اگر Ciaramella در واقع خلاف کاران خود را تنها تضمین این است که جامعه اطلاعاتی بازرس کل ممکن است نام او را به عنوان چنین است.

سناتور احتمالا در رای گیری روز جمعه در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شهادت اضافی از شاهدان فراتر از آن شنیده و در طول تحقیق به رهبری آمریکا. در حالی که دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای شهادت از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, برخی از جمهوری خواهان استدلال کرده اند که اگر آنها حتی موافق به شهود آنها قصد تماس در whistleblower, قطعی خود را آشکار هویت و دادن نسبت ناروا قانون اساسی خود را حق به مقابله با او مدعی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است که او را به حرکت بلوک های دیگر شاهدان از شهادت آوردن محاکمه سریع نتیجه گیری و تبرئه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی