چرا پنهان کردن آنچه تزیین من?’ روسیه در المپیک رقم قهرمان اسکیت Sotnikova نشان می دهد گردن اسکار بعد از جراحی ستون فقرات

المپیک سوچی شکل قهرمان اسکیت Adelina Sotnikova نشان داده است زخم او دریافت کرد و به عنوان یک نتیجه از او اخیر عمل جراحی ستون فقرات دلیرانه تعهد است که او نمی خواهد “پنهان کردن آنچه تزیین من است.”

Sotnikova, 23 شد روسیه که تا کنون بانوان مجرد پاتیناژ مدال طلا زمانی که او پیروزی در خاک خانه در 2014 بازی های زمستانی.

اما در حالی که پیروزی ساخته شده Sotnikova ملی یار آن موفق به آتش موفقیت بیشتر به عنوان او در مواجهه با مشکلات و خاموش کردن یخ در سال متعاقب آن.

Sotnikova رسما اعلام بازنشستگی اش در ماه مارس سال جاری داشتن نه رقابت در سطح بین المللی پس از سال 2015 به دلیل صدمات مداوم اگر چه هنوز هم در جشن و سرور را نشان می دهد.

اسکیت ستاره نیز نشان داد این ماه است که او به دلیل تحت عمل جراحی ستون فقرات با آسیب شدن درد آنقدر شدید است که او “نمی تواند خواب یا نشستن” به درستی.

همچنین در rt.com ایمپلنت های نخاعی & تیتانیوم پیچ: سوچی, قهرمان المپیک شکل اسکیت باز Adelina Sotnikova اعلام بازنشستگی پس از عمل جراحی

پس از تیتانیوم پیچ وارد شده به مهره Sotnikova در حال حاضر شجاعانه نشان داده شده طولانی گردن اسکار از این عملیات به او 73,000 Instagram followers.

“هر کس به نظر می رسد در اسکار مانند آن است و می گوید: چقدر شجاع هستم که من آن را پنهان نمی,” Sotnikova نوشت.

“چرا پنهان کردن آنچه تزیین من؟”

“من واقعا آن را دوست دارم. شما باید برای نشان دادن خودتان با زخم به عنوان اگر آن را یک گردنبند [ارزش] یک میلیارد درست است ؟ درست است.”

در حالی که Sotnikova جایگزین شد نسل جوان روسی اسکیت ستاره مانند Evgenia Medvedeva و آلینا Zagitova او باقی می ماند محبوب رقم در میهن حضور در تلویزیون و در جشن و سرور را نشان می دهد.

او تا به حال دچار بد بخت دور از یخ بازگردانده شدن swindled از $32,000 توسط fake پیشگویان که وعده داده شده برای کمک به او با دوست پسر خود مشکلات.

ادامه مطلب: اسکیت ستاره swindled: پلیس ‘پیشگویان’ که در زمان $32K از قهرمان المپیک Sotnikova ‘به حل پسر گلایه’

کلاهبرداران بودند بعد از بازداشت توسط پلیس, با توجه به گزارش ها در روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im