‘چرا آنها به او کمک کند؟’ MMA پروموتر ادعا Khabib پدر Abdulmanap بیمار بود برای 10 روز قبل از دریافت کمک های

Abdulmanap Nurmagomedov که در پزشکی ناشی از کما با مشکلات قلبی پیچیده COVID-19 رنج می برد و بدون درمان به مدت 10 روز در داغستان قبل از دریافت لازم است کمک های پزشکی.

سبک وزن UFC قهرمان بود احساس بد در داغستان اما در مواجهه طولانی صبر کنید قبل از دریافت مراقبت های پزشکی به دلیل عدم درک در مورد این ویروس کشنده در میهن خود, روسی, MMA ارتقاء مبارزه با شب های جهانی رئیس کمیل Gadzhiev ادعا کرده است.

پروموتر Gadzhiev گفته او در تماس با Nurmagomedov قبل از احترام مربی بستری شد به مسکو بیمارستان که در آن او در حال حاضر در حمایت از زندگی و معتقد است او می تواند گرفتار شده اند COVID-19 به عنوان یک نتیجه از یکی از حوادث دسته جمعی که در ادامه در این کشور در حالی که شیوع بیماری گسترش یافته است.

“ما صحبت کرد زمانی که او بیمار در داغستان” Gadzhiev گفت: ورزش اکسپرس.

“Abdulmanap واقعا نمی دریافت کمک برای ده روز. چرا آنها کمک کند ؟ شاید آنها نمی دانند که آن را COVID. شاید هیچ آماده سازی لازم است.

همچنین در rt.com ‘پوتین رسیده است از’: Khabib مدیر ادعاهای رئیس جمهور روسیه است ‘وعده داده شده بهترین درمان های پزشکی’ به عنوان پدر همچنان در کما

“هنگامی که ما مکاتبه خطرات ناشی از کوروناویروس شد هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است — و حتی کمتر از آن در داغستان. آنها آماده بودند به مقاومت در برابر coronavirus. چرا او آلوده می شود ؟ احتمالا به دلیل حوادث دسته جمعی می شود آن را یک عروسی و یا مراسم تشییع جنازه.

“Abdulmanap یکی از کسانی که بسیار مورد صحبت کردیم امروز در زمینه داغستان coronavirus به عنوان یک کل. افرادی هستند که اند داده نشده است مراقبت های پزشکی مناسب. وجود دارد تقریبا هیچ مردم چپ در داغستان که متاثر از coronavirus.

“این است که تقصیر از پزشکان. در کل من نمی خواهد به طور خاص کسی را. من فقط می گویند که مردم در جمهوری ما درمان این ویروس کاملا تسامح. چه اتفاقی افتاد به Abdulmanap است که نتیجه خاصی از [این] متاسفانه.”

همچنین در rt.com ’11 نفر در من ایجاد کرد مرده. ببخشید من نه به عنوان هوشمند به عنوان شما’: Khabib شاخه های پایین Covid-19 conspiracist

57 ساله بود که برای اولین بار بستری در داغستان در اواخر ماه آوریل دریافت درمان در منطقه ای سرمایه مخاچقلعه برای علائم گزارش شده که شبیه به کسانی که در ارتباط با ذات الریه.

زمانی که وضعیت او بدتر شد خصوصی پرواز به یک بیمارستان نظامی در مسکو که در آن او هفته گذشته اعلام کرد که در کما زیر عمل قلب.

او پسر وسط, است که یک رکورد بی عیب و نقص در 28 UFC, مسابقات, ارائه یک به روز رسانی به طرفداران در Instagram روز دوشنبه خبرنگار پدرش زوال است.

همچنین در rt.com ‘گوش دادن به پزشکان: Khabib Nurmagomedov مسائل در سراسر کشور درخواست به عنوان coronavirus حملات خود درون دایره (تصویری)

درخواست از آنها برای دعا برای او و رعایت دستورالعمل های بهداشتی با هدف مهار گسترش COVID-19 جنگنده اعتراف کرد: “من شخصا تا به حال بیش از 20 بستگان من به این معنی نیست مردم من می دانم که منظور من از بستگان نزدیک – که در بخش مراقبت های ویژه.

“بسیاری از مردم من می دانم درگذشت پدر و مادر از افراد نزدیک به من. این ویروس را تحت تاثیر قرار است همه.

“این ویروس نمی پرسید که چه نام خانوادگی و یا نام این ویروس نیست بپرسید که در آن شما کار می کنند اگر شما ثروتمند یا فقیر. همه رو بیمار است. ما تنها می تواند غلبه بر این با هم.”

همچنین در rt.com ‘ما در حال دعا کردن برای او را به بازگشت’: Khabib تایید پدر Abdulmanap است که در شرایط جدی با کروناویروس مشکلات قلبی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de