“چرا شما رای گیری برای پوتین؟’ Tulsi Gabbard حامیان مورد آزار و اذیت در آیووا قفقاز

یک Tulsi Gabbard حامی جسمی حمله با یک نشانگر Sharpie و به نام یک تروریست پس از ابراز حمایت از نامزد در یک حزبی آیووا یکی از چندین گزارش از Gabbard حامیان بودن “مورد آزار قرار گرفته.”

Caucusing برای هاوایی که کنگره می تواند خطرناک به سلامت اگر گزارش از روز دوشنبه botched رای در آیووا هر نشانه. روزنامه نگار Dack Rouleau به طور تصادفی باعث طرفدار میلیاردر نامزد تام Steyer به کامل بر روی جکیل و هاید تحول به اوج خود رسید در حمله فیزیکی زمانی که او معمولی به ذکر است که او خواهد بود رای گیری برای Gabbard.

چرا شما رای گیری برای پوتین ؟ او نه یک دموکراسی پسر” مرد که Rouleau ادعا کرده ایالتی آیووا دولت در برخی از ظرفیت و سخنرانی در Steyer را از طرف sneered, هدایت وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون با اعلام این که Gabbard بود “پوتین روسپی.” و ویکی لیکس ناشر Julian Assange, چه کسی نامزد شده است گفت: او را عفو در صورت انتخاب شدن ؟ “او یکی از پوتین افراد بیش از حد.” زمانی که همه شما باید یک چکش همه چیز به نظر می رسد مانند یک داس…

این جفت ارز در ابتدا جدا از راه قبل از آمدن به ضربات – تا Steyer حامی بازگشت به مقابله با Rouleau مسلح با Sharpie اشاره در یک, تا تو, آلمانی, متن روزنامه نگار بازو. “شما اینجا آمد از روسیه! شما باید روسی با خالکوبی!” او فریاد زد و پیروزمندانه. به عنوان Rouleau بیهوده تلاش برای توضیح تفاوت بین روم و سیریلیک الفبای خود دشمن را تهدید به “به [او] یکی دیگر روسی, تا تو,” و, Rouleau گفت:”کشیده” نشانگر در دست خود را.

در حالی که تنها Gabbard رای دهندگان از Windsor Heights 3 حوزه به پایان رسید تا پیوستن به جناح حمایت از ورمونت سناتور برنی ساندرز ایشان بود که نه تنها حزبی که در آن Gabbard حامیان گزارش خصومت و حداقل یکی ادعا کرد که راه می رفت به جای قرار داده تا با سوء استفاده است.

این پدیده ظاهرا به اندازه کافی مشترک که ساندرز حامیان پیشنهاد بهره گیری از آن است.

این نفرت و بیزاری نسبت به Gabbard از دموکراتیک ایجاد شده است قابل لمس است. سی ان ان از مطالعه حذف او از یک سری از سالن های شهر آن برنامه ریزی شده در پیش از مقدماتی نیوهمپشایر در حالی که از جمله نامزدهای مختلف با به طور قابل توجهی پایین تر نظرسنجی اعداد و برخی از Gabbard حامیان گزارش دروغ در گردش با هدف conning رای دهندگان به حمایت از نامزدهای دیگر.

در ضمن حقه باز نظرات در رسانه های اجتماعی باید واقعا هرگز متوقف کرده Gabbard torpedoed کالیفرنیا سناتور کامالا هریس’ شانس در نامزدی با افشای بی پایان ضبط در برنامه زنده تلویزیونی در اولین اصلی بحث است. هاوایی که کنگره تصمیم به پرونده افترا کت و شلوار در برابر کلینتون برای تماس با او یک دارایی, صرفا, سمان نفرت از حزب میانه رو جناح.

آیووا قفقاز به طور معمول یکی از مهم ترین آرای اولیه فصل به پایان رسید و در هرج و مرج به جای قاطع شمارش به عنوان یک برنامه است که به معنای استفاده می شود به گزارش نتایج malfunctioned در لحظه کلیدی. از شنبه بعد از ظهر آرا هنوز در حال شمارش و تئوری های توطئه بر اساس برنامه گسترده لینک کلیک کنید برای هر دو کلینتون و خم جنوب ایندیانا شهردار پیت Buttigieg در حال چرخش. ظاهرا حزب نیاز ندارد خارجی انتخابات دخالت به “شکستن” دموکراسی بعد از همه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im