“چرا پلیس اینجا ؟ دختر را انکار می کند پانچ NFL ستاره پس از او دچار خونریزی به اتهام تکرار حمله های داخلی

یک گوری پلیس گزارش و فیلم از آنچه به نظر می رسد شده اند به خشونت ردیف پدید آمده از خانه Baltimore Ravens lineman DJ Fluker که ادعا کرده است که این حادثه بود که خود را شریک طولانی مدت در آخرین حمله به او را.

کیمبرلی Davis, مادر Fluker دختر دستگیر شد زیر یک ردیف در زن و شوهر مریلند خانه که در آن او به نظر می رسد بارها و بارها فریاد در او لرزان در ادعا فیلم از صحنه های به دست آمده توسط کانال تلویزیون WBFF.

در هرج و مرج کلیپ دیویس به نظر می رسد خشم این ایده که قادر به مراقبت از فرزند خود را در حالی که ظاهر می شود به بارها و بارها سیلی 6ft 5in, 340lbs ستاره او به عنوان نگه می دارد دست خود را.

گزارش پلیس نشان داد که یک شاهد ارائه یک بیانیه گفت که دیویس تا به حال باعث خونریزی کشف شده به Fluker صورت با مشت او را در بینی, اگر چه او را رد کرده است عمدا صدمه زدن به او و ادعا کرد که او می تواند خراش او را با ناخن.

زن و شوهر پلیس گفت که استدلال شده بود بیش از یک مشکل مربوط به رسانه های اجتماعی در حالی که Fluker مطلع افسران که دیویس نیز حمله و او را ماه گذشته هنگامی که او نه یک فایل گزارش.

29 ساله سابق آمریکایی برای اولین بار-teamer گفته است: “ما آرام اما ناراحت زمانی که او صحبت می کرد به پلیس در ابتدا گفت: “من فقط p*ssed است.”

با توجه به گزارش پلیس دیویس پرسید: “چرا پلیس در اینجا?”, اما به زندان گرفته شده است و در مواجهه با اتهام درجه دوم حمله و تخریب اموال.

ارسال یک سلف-پرتره با دیویس و دختر خود را در Instagram سال گذشته Fluker گفت که خانواده “به شما می دهد ریشه به پایه بلند و قوی است.”

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلایل برای لبخند” او اعلام کرد پیش از آن در سال 2019 ایستاده پشت دیویس در حالی که در آغوش گرفتن و بوسیدن او.

در بیانیه ای کلاغ گفت: آنها در تماس با Fluker و نظارت بر وضعیت.

کلاغ بازیکنان درگیر شده اند و در چندین مورد خشونت در سال های اخیر اخیرا هنگامی که از ایمنی ارل توماس گزارش شده و دستگیر شده است برای برگزاری یک تفنگ به سر خود را پس از ابتلا او بی وفا بودن.

Cornerback جیمی اسمیت داده شد و درمان به حالت تعلیق در چهار بازی برای تهدید و احساسی رفتار توهین آمیز نسبت به دوست دختر خود را در فصل گذشته و سابق در حال اجرا بازگشت ری برنج ثبت شد ضربه زدن دوست دختر خود را به یک آسانسور طبقه قبل از کشیدن او را به یک راهرو در سال 2014.

همچنین در rt.com NFL ستاره ارل Thomas ‘برگزار شد در اسلحه توسط همسر پس از او جلب او را در بستر با زن دیگری’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی