Whorlton سالن سوء استفاده: ‘غیر مستقیم کارکنان’ گمراه بازرسان

نقایص توسط مراقبت ناظر و یک “سمی فرهنگ” ممکن است اجازه داده اند “غیر مستقیم کارکنان” به سوء استفاده از آسیب پذیر در بیمارستان ساکنان یک بررسی نشان داده است.

Whorlton سالن در شهرستان دورهام بسته شد و پس از یک چشم انداز تحقیقات به نظر می رسد نشان می دهد بیماران مبتلا به مشکلات یادگیری بدرفتاری.

مراقبت با کیفیت کمیسیون (CQC) مورد انتقاد قرار گرفت بیش از آن بازرسی و مقررات Barnard Castle سایت.

نقد و بررسی گفت: یک گروه کوچک از کارکنان “عمدا گمراه” بازرسان.

این CQC در حال حاضر مورد انتقاد قرار گرفته است به درستی اقدام نگرانی های خبرچین از جمله عدم انتشار بحرانی 2015 گزارش توسط بازرس بری استنلی-Wilkinson.

Whorlton سالن که درمان بیماران مبتلا به مشکلات یادگیری و اوتیسم به حال هفت CQC بازرسی بین 2015 و 2019 زمانی که چشم انداز برنامه پخش شد.

بیشتر در مورد این داستان:

روانشناس بالینی و استاد Glynis مورفی, نقد و شنیده از کارکنان که در “کارگاه” و صحبت در مورد “سمی فرهنگ” در میان گروه کوچکی از کارکنان در Whorlton سالن.

نقد و بررسی در ادامه: “این به اصطلاح” گروه آلفا ” از کارکنان مشغول به کار بود در Whorlton سالن برای سال های بسیاری و به نظر می رسید که کارکنان ارشد به رسمیت شناخته شده بود که آنها رفتار نامناسب در راه های مختلف درگیر شدن در مکالمات است که نامناسب بین خود و معاشرت از نزدیک در خارج از محل کار و همچنین در کار است.

“با توجه به خبرچین دو تن از اعضای هیات که در نظر گرفته شده بود که سرکردگان شده بود نقل مکان کرد و از Whorlton سالن توسط مدیران ارشد به خدمات مختلف در دو نوبت بین 2014 و 2016 هر بار برای مدت یک ماه.

“کسانی که با آنها مصاحبه گزارش سرویس بهبود یافته بود در غیاب آنها و در عین حال به آنها اجازه بازگشت در هر زمان پس از منظم بودن ظاهرا به دلیل وجود دلایل کافی برای اخراج آنها است.”

نقد و بررسی گفت: سطح محدودیت استفاده در Whorlton سالن بودند “گاهی اوقات بسیار بالا” است و وجود دارد پیشنهادات برخی از ساکنان که شکایت کرده بود مورد سوء استفاده شد و تحت فشار به برداشت آنها توسط “بی پروا کارکنان”.

مدار بسته مخفی

بررسی اضافه شده: “جایی که وجود دارد این است که یک گروه کوچک از غیر مستقیم کارکنان که عمدا گمراه کردن هر دو کسانی که درگیر در بازرسی و تنظیم فرآیندهای آن را بسیار دشوار است برای تشخیص اقدامات خود را به ویژه هنگامی که کاربران سرویس ها بسیار آسیب پذیر هستند و باید محدود مهارت های ارتباطی.

“در حقیقت, بازدید سرزده, به خصوص در شب و تعطیلات آخر هفته ممکن است کمک به شناسایی نقایص در این سرویس است.”

نقد و بررسی باعث می شود چندین توصیه های دیگر از جمله استفاده بیشتر از پنهانی دوربین مدار بسته.

ایان Trenholm مدیر اجرایی CQC گفت: “ما خواهد بود با ترکیب این توصیه ها را به ما استراتژی جدید برای اطمینان ما را بهبود بخشد ما چگونه تنظیم سلامت روانی ناتوانی در یادگیری و/یا خدمات اوتیسم به حق آن را دریافت برای افرادی که استفاده از این خدمات است.

“کار ما در حال انجام در بررسی ما از خویشتن انزوا و تبعیض نژادی همچنان ادامه دارد و گزارش نهایی را, توصیه های عملی برای CQC و گسترده تر سیستم برای بهبود مراقبت و نتایج برای افراد با ناتوانی در یادگیری و افراد مبتلا به اوتیسم.”

Danshell Group زد 17-تخت بیمارستان واحد در سال 2015 را بر عهده گرفته Cygnet در سال 2018 است. Cygnet گفت: آن را “شوکه شده و عمیقا غمگین” با سوء استفاده اتهامات.

دنبال BBC North East & Cumbria در Twitter, Facebook و Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im