“کل بشریت” در معرض خطر در Covid-19 pandemic شورای امنیت سازمان ملل هشدار فوری درخواست به ‘مبارزه’

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که “کل بشریت” در خطر است از coronavirus بحران و همه ما باید مبارزه با آن است.

“اقدام جهانی و همبستگی بسیار مهم هستند. کشور فرد پاسخ ها نمی تواند به اندازه کافی” اشاره به این حادثه تلخ در روز چهارشنبه گفت:.

دبیر گفت: Covid-19 بحران است که بر خلاف هر چیزی که سازمان ملل متحد مواجه شده است و در آن 75 سال تاریخ است و شفاعت با جهان توسعه یافته به افزایش تریلیون دلار برای کمک به کشورهای فقیر در مبارزه با کشنده ویروسی معضل.

سازمان ملل متحد در حال راه اندازی یک $2 میلیارد برنامه برای کمک به جهان فقیر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اشاره به این حادثه تلخ بارها خواستار کمک از کشورهای G20 در این هفته به عنوان جهانی همه گیر بدتر و تهدید برای رسیدن به آنچه که او به عنوان “آخرالزمانی نسبت است.”

همچنین در rt.com به اندازه کافی اتاق در بیمارستان ‘می توانید بسیاری از آن را ندارد و مرگ در خانه’ می گوید شهردار در کانون Covid-19 شیوع در ایتالیا

او همچنین خواستار ممنوعیت تعرفه سهمیه و دیگر محدودیت های تجاری و همچنین به عنوان waiving تحریم ها که ممکن است مانع از کشورها از گرفتن مقدار مورد نیاز مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

اشاره به این حادثه تلخ نیز پیشنهاد G20 باید ایجاد یک مکانیسم برای مقابله با, آینده بیماری های همه گیر هر چند او مشخص نکرد که چه شکل این امر را. او گفت که “دو رقمی” در صد از اقتصاد جهانی باید اختصاص داده شده به بهبود پاسخ به بیماری های همه گیر.

در همین حال صندوق بین المللی پول و بانک جهانی را به نام دولت به حالت تعلیق در پرداخت بدهی بدهکار را به فقیرترین ملل به آزاد کردن منابع برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز جهانی تعدادی از آلوده رسیده است بیش از 438,000 با بیش از 19,500 مرگ و میر در سراسر جهان است. هر دو کشور اسپانیا و ایتالیا به مرگ عوارض پیشی گرفته اند که از چین که در آن اولین بحران آغاز شد در اواخر سال گذشته.

همچنین در rt.com اسپانیا سبقت چین virus تلفات با 3,434 مرگ و میر – دولت

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im