هشدار Covid-19 may دوباره اگر محدودیت برداشته خیلی زود به اتریش & دانمارک اعلام تدریجی بازگشایی

در حالی که برخی از کشورهای در حال شروع به بلند کردن برخی از اقدامات آنها تحمیل شده به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus سازمان ملل متحد در سلامت بدن روحانی بودن بیش از حد شتابزده و گفت: این ممکن است منجر به تجدید حیات این بیماری همه گیر.

“این شبیه به بیمار بودن خود را اگر شما از رختخواب خیلی زود و در حال اجرا خیلی زود شما را از خطر سقوط و داشتن عوارض” سخنگوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در یک جلسه.

مسیحی Lindmeier اضافه شده این سازمان تا به حال هیچ پتو توصیه به ملت های در مورد چگونگی و زمانی که برای بلند کردن همه گیر مستندات ولی به نام در این دولت به ماندن در با احتیاط طرف.

همچنین در rt.com ‘تدریجی قیامت’: اتریش به بازگشایی کسب و کارهای کوچک در اواسط ماه آوریل به عنوان دولت چشم رول-پشت Covid-19 محدودیت

در اوایل این هفته اتریش و دانمارک شروع به بلند کردن برخی از مستند اقدامات اعمال شده در پاسخ به Covid-19 شیوع. اتریش خواهد بازگشایی برخی از کسب و کارهای کوچک دانمارکی در حالی که پدر و مادر قادر خواهد بود برای ارسال کوچکتر کودکان به مدارس شروع هفته آینده. هر دو کشور می گویند بیشتر تسهیلات ممکن است در مارس مگر اینکه وضعیت بدتر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im