که در آن است ؟ گمانه زنی های زیاد به عنوان WH سپاه مطبوعات journo تست مثبت برای coronavirus

عضو White House Correspondents’ انجمن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این گروه نشان داده است باعث تب گمانه زنی ها به عنوان به که بد بخت روزنامه نگار ممکن است – و ممکن است با سرفه ،

Coronavirus هشدار فرستاده شد به اعضای مطبوعات استخر در روز دوشنبه توسط WHCA رئیس جمهور جان کارل که نشان داد که تنها فردی بود که در کاخ سفید چهار بار در دو هفته گذشته شاید در تلاش برای اجازه می دهد روزنامه نگاران که قلم آن روزها برای نفس کشیدن کمی آسان تر است.

کارل خواست روزنامه نگاران به “بررسی سلامت عمومی راهنمایی و مشورت های پزشکی خود را حرفه ای و مناسب گام های بعدی.” اعضای استخر بودند توصیه به ماندن در خانه اگر آنها احساس بد و به اطلاع گروه اگر آنها بیش از حد آزمایش مثبت برای ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تایید است که یک عضو سپاه بد افتاده با Covid-19 خود را گسترش “بهترین آرزوها” به coronavirus زده روزنامه نگار در طول روزانه خود را در جلسه روز دوشنبه.

“من می بینم ما مردم کمتر به دلیل ویروس مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فقط بعد از او در زمان به روی سکو در اتاق جلسه.

همچنین در rt.com رند پل می شود اولین سناتور آمریکایی به تست مثبت برای coronavirus

این WHCA دنبال اولیه آن نامه با تجدید نظر در نمودار صندلی اجرای سختگیرانه تر “اجتماعی, فاصله,” توضیح داد که این طرح تا به حال کشیده شده “در مشورت با رسانه های خبری و کاخ سفید پزشکان ، اقدامات امنیتی در محل از هفته گذشته در حال حاضر نیاز به روزنامه نگاران به خود درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود به اتاق جلسه و برای جلوگیری از بزرگ “را فشار دهید scrums” در اطراف قانونگذاران. در حالی که کنگره آمریکا بسته است برای بازدید کنندگان به دلیل coronavirus رسانه ها هنوز هم مجاز همراه با قانونگذاران و کارکنان خود و بدون حرارت چک در حال حاضر در اثر.

برخی در رسانه های اجتماعی با اشاره به این که تهمت به تازگی هشدار داد خبرنگاران روز پیش است که آنها بیش از حد نزدیک به هم و به نام به کاهش در تعدادی از روزنامه نگاران در جلسات ترس از عفونت خود را.

دیگران شروع به حدس و گمان که فرد آلوده ممکن است – “که OANN است که مواد غذایی چینی نژادپرستانه جوجه”? جیم آکوستا?

دیگران پیشنهاد منع مطبوعات از کاخ سفید و انجام تمام جلسات از راه دور با برخی حتی تماس (احتمالا ناخواسته) آلوده روزنامه نگار حضور یک “اقدام به ترور” – هر چند دیگران با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض شده بود به کروناویروس در حال حاضر در دیدار با یک هیات برزیلی هفته پیش.

یک خبرنگار نداشت کلی فضای وحشت با اعلام تیتر و mispronouncing “سپاه” به عنوان “جسد.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de