سیندی مک کین بیوه از اواخر آریزونا سناتور جان مک کین را مطرح کرده است بیش از چند ابرو پس از remarking که جفری اپستین وحشتناک جنایات علیه زنان جوان بودند دانش مشترک. اما مشترک برای آنها ،

وی که در یک کنفرانس در فلوریدا مک کین ادعا کرد که یک دختر از مدرسه یکی از اپستین قربانیان و گفت که او امیدوار متهم جنسی کاسب –که گفته می شود کشته های خود را در حالی که در بازداشت در منهتن زندان– بود “در جهنم.”

او uncontroversial محکومیت سایه چند میلیونر به دنبال داشت و نه بیشتر کنجکاو کرد.

“اپستاین مخفی شده بود در چشم ساده” گفت: سیندی مک کین. “همه ما می دانستیم که در مورد او. همه ما می دانست آنچه که او انجام شده بود اما ما تا به حال هیچ کس که هیچ حقوقی از جنبه های است که می تواند پس از او. آنها ترس از او. به هر دلیل آنها ترس از او.”

او نمی استادانه درست شده و بسیاری از ترک در رسانه های اجتماعی به حدس و گمان در مورد آنچه او به معنای.

اگر مک کین می دانستم که در مورد اپستاین او باید رو به جلو آمده اند اشاره کرد متعدد کاربران توییتر. انفعال و سکوت رهبری به “قاچاق sexually assaulted کودکان و نوجوانان و بزرگسالان” پرداخت قیمت یک unimpressed دیدگاه استدلال می کنند.

مک کین تنها صحبت کردن در برابر اپستاین “پس از او [بود] مرده” خوانده شده به طور مشابه تکبر پاسخ به نظرات.

اپستین ادعا خودکشی در مرداد ماه رخ داده است که او در انتظار محاکمه در رابطه جنسی-اتهام قاچاق بیش از یک دهه پس از دریافت یک ” یار ” در تهران از دولت برای درخواست فحشا از جزئی.

فیلم های نظارت از ژوئیه گذشته نشان زودتر اتهام اقدام به خودکشی توسط اپستین شد بدون توضیح حذف شده پس از اولین گزارش از دست داد و سپس بعد از آن یافت می شود.

همچنین در rt.com تصویری از خارج سلول در طول اپستین اول ‘اقدام به خودکشی’ حذف شده – پس از از دست & یافت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی