اراذل و اوباش از تظاهر کنندگان مجموعه یک مرد بی خانمان را در وسایل آتش در Austin, تگزاس و سطل آشغال خود را در اردوگاه. به سمت چپ و سپس ادعا کرد که این عمل شنیع شد کار از توطئه سایت Infowars اما Infowars’ خبرنگاران می گویند در غیر این صورت.

به عنوان تظاهر کنندگان با پلیس درگیر شدند و خودروها را به آتش Austin روز یکشنبه به ضرب وشتم لمس اغلب فراموش شده بخش از تگزاس, شهرستان: بی خانمان. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد یک مرد بی خانمان را تشک و وسایل کشیده شدن به یک آتش توسط تظاهر کنندگان به عنوان یک دوربین خدمه از توطئه سایت Infowars فیلم برداری قتل عام.

به گفته یکی از خود توصیف “ضد سرمایه داری” و “ضد فاشیست” فعال فروغ آغاز شده توسط Infowars تیم, به طوری که آنها می توانید فیلم آن و قاب جناح چپ تظاهر به عمل.

نظر بزرگنمایی در pixelated سر از یکی از arsonists و ادعا کلاه او مزین با Infowars’ logo. اما آن را غیر ممکن است برای گفتن از دانه دار فیلم.

اما وجود دارد بیشتر به داستان. Infowars’ تصویربردار گفت: سایت است که او شروع به فیلمبرداری زمانی که او متوجه Antifa کشیدن مردم از اتومبیل های خود را در I-35 بزرگراه. دستیار او Savanah هرناندز پس از آن منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن زوایای مختلف از تظاهر کنندگان جمع آوری تا مواد از بی خانمان ها گاه و تنظیم آن را بسوزاند.

در یکی از عجیب و غریب و فاسد صحنه معترضان مکث برای گرفتن عکس های سلفی در کنار نابودی است.

الکس جونز iconoclastic ال بحی و جدل پشت Infowars وعده داده شده به فایل افترا پرونده های حقوقی علیه کاربران توییتر ظاهرا لکه سایت خود را. تا زمانی که این پرونده به دادگاه آورده – بعید است امکان درست از مجموعه ای از وقایع در شب یکشنبه ناشناخته است از دست رفته در مه از ناآرامی.

همان نوع از سرزنش بازی بازی های برگزار شده است را در سراسر کشور بیش از شش شب از شورش و غارت که به دنبال مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا دوشنبه گذشته. دموکراتیک مقامات سرزنش “سفید supremacists,” “کارتل های مواد مخدر,” و حتی “مردان سفید” به طور کلی برای تحریک بی قانونی در حالی که محافظه کاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مقصر Antifa و “چپ رادیکال است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net