واشنگتن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به شدت دستپاچه شده توسط ناگهانی حضور بینام و نشان که شبه نظامیان مستقر شده اند به خیابان های پایتخت ما به عنوان تظاهرات خشم اما که نمی خواهد شناسایی خود را به شهروندان و روزنامه نگاران.

ویدئوها و عکس های مرموز و به شدت مسلح به آمار و ارقام شده است چرخش در رسانه های اجتماعی به روز و با بسیاری از کسانی که آنها را مواجه می شوند گزارش که آنها حاضر به گفت که سازمان دولتی مشغول به کار هستند ،

ناشناس و نیروهای به رهبری برخی از نشان می دهد آنها شبیه مسلح “مزدوران” به جای کارمندان دولت. یکی DC-نشین توییتی که پایتخت کشور احساس آن را “تحت نوعی از اشغال نظامی.”

یکی شوم به دنبال تصویری ارسال شده در روز پنج شنبه نشان می دهد خطوط زبر و خشن مردان بدون هر گونه شناسایی ID دسته یا insignias گارد ایستاده در نزدیکی کاخ سفید است. “حاضر به ما بگویید که آنها با” تویتر ارسال شده که این ویدئو گفت.

برخی از مردان شناسایی خود را فقط به عنوان با “وزارت دادگستری” با توجه به یک مادر جونز روزنامه نگار.

همچنین در rt.com ‘آن را پویا وضعیت’: Esper می کند در مورد چهره در برنامه ریزی برای بازگشت 200 سرباز به پایگاه های اصلی از DC پس از WH بازدید

معلوم می شود که حداقل برخی از مردان به زندان شورش افسران ارسال شده در توسط اداره فدرال زندانها در درخواست از دادستان کل ویلیام Barr با توجه به NBC. بیانیه ای از اداره گفت: ماموران سازمان ملل متحد badged چرا که آنها “در خدمت یک ماموریت گسترده تر.”

هر چند که به نظر نمی رسد کاملا مشروع بهانه ای برای عدم شناسایی اطلاعات. تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس نگران هستند که اگر هر یک از badgeless افسران به طور جدی آسیب هر کسی و یا ارتکاب جرایم دیگر در حالی که گشت پایتخت که وجود خواهد داشت هیچ راهی برای شناسایی آنها.

به نظر می رسد DC نیست تنها جایی که بینام و نشان پلیس شده اند. برخی از مردم هنوز توییتی در مورد مشابه نیروهای ناشناس در فیلادلفیا تظاهرات بیش از حد.

“چه کسی قرار است برای اطمینان می دانم که او حتی یک پلیس واقعی?” یک نفر نوشت: در پاسخ به یک عکس از یک مرد مسلح چادری سر به پا در سیاه و سفید در یک فیلادلفیا اعتراض.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de