ساکنان سفید شستشو سیاه کشیش’ پا در دوران جورج فلوید شب زنده داری در آمریکا

چندین سفید محلی شسته پا سیاه و سفید شبان در طول یک دعا برای جورج فلوید در کارولینای شمالی با استناد به یک مراسم مذهبی است که موجب سراسیمگی از تفرقه نظرات آنلاین.

در این مراسم که برگزار شد شبان ایمان و Soboma Wokoma کری در کارولینای شمالی بخشی از یک دعا برای راه رفتن, سیاه, مینه سوتا, مرد جورج فلوید که در بازداشت پلیس در اواخر ماه مه.

معترضان که شامل سیاه زندگی توجه فعالان برای اولین بار مشاهده شد و هشت دقیقه و 46 ثانیه سکوت به علامت طول زمان است که یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در Floyd گردن قبل از او درگذشت.

در علاوه بر این به سکوت بزرگداشت به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده عکس نشان می دهد آنچه به نظر می رسد یک گروه از افسر پلیس سفید و سفید دیگر شرکت کنندگان زانو قبل از تعدادی از کشیش شستن پای خود را در سطل.

پا-شستشو مراسم ظاهرا استناد به داستان های کتاب مقدس عیسی پاک کننده پا از شاگردان خود را برای نشان دادن فروتنی و عشق است. اما آن را نیز لمس عصب با برخی از ناظران آنلاین.

چند نظر با تخلیه در شرکت کنندگان را متهم کرده که آنها را از درگیر شدن در خود تحقیر و سقوط قربانی به “توده روان و مغز شویی.”

دیگران اشاره کرد که شستن کسی پا ذاتی عمل مذهبی در جنوب است و همچنین چیزی که کاتولیک پاپ می کند از زمان به زمان.

اقدامات مشابه صورت گرفته در سراسر ایالات متحده در سالهای اخیر در رقابت با یک روند رو به رشد “مصرف زانو” برای نشان دادن حمایت برای ضد نژادپرستی تظاهرات در شهرهای آمریکا. در سراسر کشور از افسران و سربازان گارد ملی فیلم برداری شد زانو در همبستگی با معترضان اما برخی از مجریان قانون تصمیم به رفتن بسیار فراتر از آن است.

آخر این هفته مایکل شاو رئیس پلیس از وبستر ماساچوست شد عکس, دروغ چهره را در مقابل نشانه خواندن “من نمی توانم نفس بکشم.” بسیاری در جمعیت تحسین و او را برای گام شجاعانه; آنلاین مفسران این توصیف اقدامات خود را به عنوان “ننگین.”

همچنین در rt.com مصرف زانو کافی نیست ؟ تصویری را نشان می دهد ماساچوست رئیس پلیس دروغ گفتن در صورت در خواست از پل معترضان

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de