‘سفید لیبرال هیلاری حامیان تهدید بزرگتر از KKK’: سی ان ان ون جونز کانال های Malcolm X با هشدار

مفسر سی ان ان ون جونز به استناد خشم یک هزار Karens, هشدار, مردم سیاه و سفید است که آنها را بیشتر به ترس از “سفید لیبرال هیلاری کلینتون حامیان” که تظاهر به متحدان از آنها از KKK.

اعلام کرد که جامعه سیاه است “شکننده” و “خسته” پس از سال دروغ در مورد “پیشرفت” همیشه در اطراف گوشه بعدی حتی به عنوان معصوم سیاه و سفید مردان کشته شدند و در روز روشن جونز هدف در گرفت که به اعتقاد او مسئول است. “این نژادپرست سفید کسی که در Ku Klux Klan که ما باید به نگرانی در مورداو گفت:” در سی ان ان روز جمعه. “آن سفید لیبرال هیلاری کلینتون حامی راه رفتن سگ خود را در پارک مرکزی که به شما بگویم در حال حاضر… ‘من نمی بینم نژاد!’

حتی لیبرال ترین حسن نیت سفید فرد یک ویروس در مغز او است که می توان در یک لحظه.

جونز ارجاع امی کوپر بدنام “پارک مرکزی کارن” که تبدیل به یک میله رعد و برق به صورت آنلاین خشم در اوایل این هفته پس از یک ویدئو از تماس پلیس, سیاه, birdwatcher که سعی کرده بود به او به دسته سه تایی سگ خود را در حفاظت از حیات وحش منطقه ویروسی رفت. تاثیر وحشت-صدای خفه کوپر گفت: اپراتور 911 “آفریقایی-آمریکایی” بود و “تهدید” او و سگ او. پس از کلیپ منفجر شد و در رسانه های اجتماعی منجر به کوپر اخراج از کار او به سی ان ان به عذرخواهی اصرار او “نه یک نژادپرست” و “معنی نیست که به آسیبی که انسان در هر راه است.” که جونز گفت: دقیقا از چه چیزی ساخته شده است افرادی مانند او بسیار خطرناک است.

شاید جای تعجب نیست سی ان ان (عمدتا سفید که عمدتا لیبرال) مخاطبان را با مهربانی به بودن در مقایسه با سفید supremacists – یا پارک مرکزی کارن. سفید لیبرال ها را به رسانه های اجتماعی به شکایت…

…اقدام به اثبات جونز’ نقطه و بیش با خواسته های او عذرخواهی می کنیم.

اما جونز ” کلمات طنین انداز با منتقدان حزب دموکرات و جریان اصلی چپ است.

بسیاری از پیش بینی جونز’ روز در رسانه های جریان اصلی شماره شد اگر او ادامه داد: سطل زباله خود روایت است. سی ان ان و آن ilk صرف ساعت های بی شماری ایجاد “سفید supremacists” به وحشتناک جن از سال 2016 انتخابات اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است جسارت این گروه.

به “پارک مرکزی کارن” حادثه اتفاق افتاد همان روز که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فیلم برداری شده بود زانو در جورج فلوید گردن برای هفت کابوسی دقیقه به آرامی خفگی دست به دستبند, سیاه مرد در حالی که او (و تماشاچیان) التماس برای زندگی خود را. این حادثه باعث یک موج جزر و مدی از ناآرامی های مدنی است که در ادامه به مدت پنج روز منجر فرماندار مینه سوتا تیم Walz به استقرار گارد ملی به عنوان کسب و کارهای محلی را غارت کردند و به آتش کشیده شد و یک پلیس در حوزه کشف و ضبط شد توسط تظاهر کنندگان. جونز است که به دور از تنها مفسر پیوند دو نژاد-آغشته حوادث.

با وجود این واکنش اما جونز نیست گفت: هر چیزی جدید. سیاه, آزادی, آیکون, Malcolm X دهه پیش به نام سفید لیبرال “بدترین دشمن به امریکا و بدترین دشمن به مرد سیاه و سفید,” توضیح داد که بر خلاف محافظه کاران که حداقل هیچ بهانه رفاقت لیبرال ها با استفاده از سیاه و سفید جامعه به عنوان “آلت,” دستکاری آنها برای رسیدن به اهداف خود. “یک گرگ دیگر این است که یک روباه” او معروف گفت:”بدون توجه به آنچه آنها هر دو به شما غذا خوردن.”

همچنین در rt.com مسابقه جنگ یا مجسمه است ؟ MSM smothers نژادی وحدت بیش از پلیس با قتل مرد مینیاپولیس با یادآوری سیاه & سفید پوستان به نفرت یکدیگر

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de