کاخ سفید وعده های دیگران بزرگ به شرکت های هواپیمایی…و آمریکایی ها را بیش از حد بررسی کنید

خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin وعده داده است فوری کمک های مالی “طی دو هفته آینده” به آمریکایی ها ضربه سخت coronavirus رکود اقتصادی – به همراه یک بسته مالی برای کمک به صنعت هواپیمایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال خواهد شد یک چک به آمریکایی ها طی دو هفته آینده به صورت نامعین مقدار Mnuchin اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در حالی که این رقم از $1,000 شده است اغلب شناور, Mnuchin ضمنی این رقم واقعی را بزرگتر خواهد بود.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکایی ها دریافت پول در جیب خود را به سرعت,” او گفت:, و اضافه کرد که “حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی” برای دراز مدت کمک های مالی شش تا هشت ماه است و نیز در آثار.

دولت در تلاش برای ارائه کمک به آمریکایی ها رو اخراج شیفت کاهش و کار slowdowns به دلیل بیماری کروناویروس یک مشکل همه بدتر ساخته شده توسط این واقعیت است که تا چند قادر به صرفه جویی در پول برای شرایط اضطراری. دولت برنامه ای برای یک “بسته محرک اقتصادی برای آمریکا” تا کنون مبهم اما ایده ارسال آمریکایی ها چک – شناور توسط اعضای کنگره در هر دو طرف – به سرعت محبوبیت به دست اورد.

در حالی که Mnuchin ضمنی درآمد قطع به مالی فوری محرک نشان می دهد “افرادی که یک میلیون دلار در یک سال” را نمی توان به کمک او همچنین اعلام کرد عظیم $300 میلیارد تعویق مالیات است.

آمریکایی ها می تواند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار در مالیات بهره برای 90 روز و کسب و کارهای کوچک قادر خواهد بود به تاخیر 10 میلیون دلار.

همچنین در rt.com Coronavirus تماس با ما’ ‘ثروتمندترین کشور’ بلوف: آن را چسبیده به گران اسطوره یا تکامل تحت فشار ؟

وزیر خزانه داری بود و تمایلی به ارائه آمار و ارقام دقیق برای صنعت خاص کمک, اما وعده داده عظیم یک بسته برای این زده صنعت هواپیمایی. “این است که بدتر از 9/11 برای صنعت هواپیمایی آنها تقریبا زمین به توقفاو گفت:” تاکید بر این که در حالی که دولت می خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر غیر ضروری آن می خواستم برای حفظ توانایی به سفر هوایی در داخل کشور که به شدت مورد نیاز است.

خواسته در مورد یک بسته کمک برای صنعت رستوران است که یکی از سخت ترین ضربه این بیماری با توجه به قرنطينه و اقدامات ایمنی و Mnuchin خواست دولت اجازه می دهد تا رستوران های فست فود برای حفظ درایو خود را از طریق خطوط باز و ترویج استفاده از تحویل و بایگانی اطلاعات برنامه های اجتماعی را حفظ فاصله.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده عظیم مالی محرک بود که ساخت راه خود را از طریق کنگره ابراز بی حوصلگی با تدریجی کمک های بسته بندی که تا به حال تصویب شده است تا کنون. “ما در حال رفتن و در راه آن خواهید بود,” او گفت.

هر دو مردان ساخته شده یک نقطه اطمینان بخش آمریکایی که در بازار و بانک نمی خواهد دید. “ما کاملا معتقدیم در حفظ بازارهای باز,” Mnuchin گفت. “آمریکایی ها باید بدانند که آنها دسترسی به پول خود را…ما می رویم به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که آنها دسترسی به پول خود را در بانک به پول خود را در 401ks به پول خود را در سهام.”

“بانک ها در حال ضبط-تنظیم قوی” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de