یک ویدیو نشان بریتانیا پرنس چارلز ظاهر می شود به طفره رفتن از دست دادن با آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس نیست کل داستان کاخ سفید اصرار دارد, این ادعا دو مرد استقبال یکدیگر به گرمی پیش از آن.

پرنس چارلز به نظر می رسد به فکر شغل پنس به عنوان او می لرزد دست یک ردیف بین المللی رهبران و افراد برجسته در جهان هولوکاست فروم در اورشلیم مقدار کمی از آمریکایی یک نگاه کوتاه و حرکت به خوش آمد می گوید اسرائیل نتانیاهو به جای. سلطنتی بریتانیا به نظر می رسد به mutter چیزی تحت نفس خود را به عنوان او آشکارا اجتناب از درگیر شدن با پنس.

معاون رئیس جمهور کارکنان آسیب وارد کنترل حالت بلافاصله اصرار ویدئو را مخالف دقیق از آنچه در آن به نظر می رسید. دبیر مطبوعاتی کتی Waldman منتشر شد یکی دیگر از کلیپ مسئله برای نشان دادن پنس و چارلز پشت صحنه در این مراسم که در آنها به نظر می رسد به صحبت کردن در congenially – هر چند این ویدئو بدون صدا و چارلز نمی لرزش پنس در دست است که در کلیپ یا. او همچنین در توییتی یک عکس نشان دادن چارلز قیافه در معاون رئیس جمهور که در آن پنس – اما چارلز – است grinning.

این واکنش سریع توسط پنس کارکنان ممکن است تلاش برای سر بین المللی حادثه آن را به عنوان هایش طبع در سراسر طیف سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آنها سریع برای excoriate شاهزاده در حالی که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مشروط شد به همان اندازه سریع به ستودن فضائل از خانواده سلطنتی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im