کاخ سفید و سنای آمریکا در رسیدن به اواخر شب معامله عظیم coronavirus بسته محرک روز پس از مذاکرات

سناتور آمریکایی و تهمت و دولت باید در نهایت به یک توافق در یک طرح نجات برای کمک به جلوگیری از تاثیر Covid-19 داشتن در اقتصاد کشور است.

لایحه مصالحه هدایت حدود 2 تریلیون دلار برای کمک به نگه داشتن اقتصاد شناور در میان عظیم خاموش کردن کسب و کار در یک پیشنهاد برای جلوگیری مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام پیشنهاد “بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا است.”

شومر گفت که این لایحه “به دور از کامل است اما به اعتقاد ما قانون است بهبود یافته است به طور قابل توجهی به حکم سریع آن بررسی و تصویب شده است.”

همچنین در rt.com تهمت می بالد او ‘لغو’ دموکراتها نسخه 2 تریلیون دلار coronavirus محرک

شومر را رقیب اصلی در سنا اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر نیز خوش بینانه در مورد معامله نقطه آن را به عنوان “یک توافق دو حزبی.” او وعده داده است که سنا تصویب خواهد شد این قانون بعد از آن در روز چهارشنبه.

با توجه به تجدید نظر در لایحه $130bn را به بیمارستان و $367bn استفاده می شود برای نجات کسب و کارهای کوچک. آمریکایی ها ساخت تا 75000 دلار در سال دریافت خواهد کرد یک بار بررسی 1200 $برای کمک به آنها را به مقابله با از دست دادن شغل در طول بیماری همه گیر.

توافق اعلام شد مک کانل در 1:30 پس از چند روز از بحث شدید با دموکراتها که استدلال می کرد که اولیه حزب جمهوری خواه پیشنهاد شد اریب بیش از حد به نفع حفاظت از شرکت های بزرگ به جای کمک به کارگران است.

همچنین در rt.com تهمت می خواهد به امریکا بازگشایی زیر coronavirus shutdown ‘با عید پاک’

در طول بحث رهبر آمریکا نانسی پلوسی را به جلو, پارتی, خود نسخه 2.5 تریلیون دلار بسته محرک. ایران با رد پیشنهاد او گفت: دموکرات لایحه بود سرند با مقررات به ظاهر نامربوط به نجات اقتصاد مانند قوانین سخت تر در آلودگی هوا و یک دستور برای همان تاریخ ثبت نام رای دهندگان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که این قانون با هدف فشار برای دموکراتها “دستور کار” به جای تعمیر آسیب های انجام شده توسط Covid-19.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im