شبه نظامیان وابسته به القاعده و “کلاه سفید’ در حال آماده سازی برای مرحله یک حمله شیمیایی در استان ادلب به ارتش سوریه همچنان به پیشروی روسیه آشتی مرکز گفت: با استناد به یک نکته از ساکنان محلی است.

اعضای خودخوانده دفاع مدنی که در عمل تنها در مناطق تحت کنترل مخالفان دولت با شبه نظامیان متوجه شدند پس از رسیدن به شهر Ma’arat al-Artik حدود 11 کیلومتر (7 مایل) شمال غرب حلب است. با توجه به تماس است که در آمد در آشتی مرکز خط تلفن در روز دوشنبه آنها آماده سازی یک “تحریک با استفاده از عوامل سمی.”

حدود 15 ‘کلاه سفید’ خال خال شد در این شهر در کنار شبه نظامیان از حیات تحریر الشام (HTS) – یک شاخه القاعده قبلا به عنوان شناخته شده Al-Nusra – گفت: دو ساکنان محلی و اضافه کرد که دو دستگاه خودرو تحویل داده اند حدود 400 لیتر (100 گالن) از مواد شیمیایی به این شهر است.

برخی از 200 نفر از جمله کودکان – بیشتر اعضای خانواده از HTS داعش که شده بود تخلیه به ادلب از جاهای دیگر در سوریه – می تواند درگیر در عملیات کاذب-پرچم شیمیایی حملات tipsters گفت.

آشتی مرکز نام این فرمانده شبه نظامی درگیر در این طرح به عنوان ماهی al-Din al-Am و گفت: این همان بود که کمک کرد تا مرحله فیلم و گرافیک پس از ادعای حمله شیمیایی در خان شیخون در مارس 2017.

این مرکز به نام داعش و رها کردن خود “جنایی طرح” نامیده می شود و در ترکیه – که اخیرا با ارسال نیروهای نظامی به شبه نظامی تحت کنترل ادلب – به اعمال “همه ممکن است فشار” برای جلوگیری از یک پرچم دروغین.

همچنین در rt.com بدترین دروغ از جعلی ادعا موجب عراق جنگ ؟ OPCW گزارش پشت سوریه بمباران شد تغییر whistleblower می گوید شورای امنیت سازمان ملل

تعدادی از “حملات شیمیایی” در سوریه متهم شده است که در این دولت در دمشق بیش از دوره جنگ که در سال 2011 آغاز شد. آنها اتفاق می افتد را به محل هر بار که ارتش سوریه پیشروی است در برابر “دولت اسلامی” تلاش کرده اند که زمان و دوباره برای جذب غربی مداخله نظامی از طرف آنها.

پس از 2017 خان شیخون حادثه ما راه اندازی موشک علیه سوریه; یکی دیگر از هوایی و حمله موشکی راه اندازی شد در ماه آوریل سال 2018 پس از یک “حمله” در دوما در نزدیکی دمشق است. هر چند سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) در نهایت گفت: دوما حمله ممکن است اتفاق افتاده, خبرچین به تازگی ساخته شده است که مدارک و شواهد در این مورد بود doctored برای رسیدن به این نتیجه در حالی که شک و تردید در ارزیابی از OPCW را در خانه کارشناسان نادیده گرفته شد.

همچنین در rt.com ‘بی شرمانه دروغ’: سوریه روایت مدیران دفاع دوما سلاح شیمیایی جعل عنوان OPCW می آید تحت حمله

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی