که ساز و برگ را ترجیح می دهید؟’ فوتبال فوتبالیست در پشت نوار-پیراهن شوق طرفداران می پرسد برای انتخاب نحیف کیت (تصویری)

برزیلی, فوتبالیست Raquel Benetti که موجب قرنطینه keepie-پا شوق و دوست دارد به رقص در حالی که نشان دادن مهارت های خود را نشان داد او آخرین ماجراجویی و خواسته طرفداران به انتخاب مورد علاقه خود را از انتخاب لباس.

29 ساله و فیلم برداری خودش ایستاده در خواب در اتاق خواب خود را قبل از پریدن بر روی سه جداگانه جفت از چکمه های فوتبال, ویرایش توالی به طوری که ساز و برگ خود را به تغییر در هر زمان او فرود در چکمه.

به عنوان او پریدند از صورتی به آبی و آهک جفت او بند ورزشی و شکل آغوش کوتاه نیز تغییر رنگ در حالی که همراه با پیام را به او Instagram پس از بیش از 1.2 میلیون نفر اعلام کرد: “این روال روزمره.

“که چکمه و لباس را دوست دارید ؟ ترکیب این چکمه با لباس.”

پیش از آن در روز Benetti که الهام گرفته از منچستر یونایتد هافبک Nemanja Matic برای شرکت در نوار شرت چالش در طول COVID-19 قرنطینه نشان داد او شده بود تمرین می بارند در سبک سابق ایالات مهاجم زلاتان ابراهیموویچ در طول سفر به جنگل در سائو پائولو به تازگی.

Benetti پیوست Marcela Umeko یک بازیکن برزیلی طرف قرنتیان در این ماجراجویی به رکورد “تعداد زیادی از سرد محتوا” برای کانال یوتیوب.

“دو هفته پیش ما رفت و به یک محل در بیتووا در وسط جنگل به رکورد” او توضیح داد: نشان دادن یک عکس از این جلسات که در آن او مطرح شده توسط یک استخر شنا با Umeko.

“این بسیار سرگرم کننده است. ما انداخت Marcela در استخر ما از خواب بیدار در 7 با یک دارکوب در سقف سلسله مراتب در چوب و ما در هر نگاه خسته و یک درد بدن و پیدا کردن همه چیز بزرگ است.”

این “الهه شعر و موسیقی از freestylers” برای قرنتیان به عنوان یک جوان و به نمایندگی از برزیل در بین المللی آزاد, فدراسیون فوتبال جام جهانی.

“ما امیدواریم که ما می تواند انتقال کمی از ما شادی را برای شما در این ویدئو به دلیل آن باور نکردنی بود,” او گفت: طرفداران خود را.

“ضبط خوب است اما ضبط با افرادی که آن را خیلی دوست دارم حتی بهتر است.”

همچنین در rt.com نوار پیراهن چالش: دیدار Raquel Benetti – این فوتبالیست در پشت قرنطینه keepie-قرمز شوق (تصویری)