از کجا گرتا هنگامی که شما نیاز به او را ؟ ناسا شاهد نمایشی یخ های قطبی سقوط در مریخ

اوجی فیلم یخ قطب شمال سقوط به دریا است و به طور معمول شوکه بینندگان در سال های اخیر است. این پدیده به نظر می رسد نمی تواند محدود به زمین به عنوان ناسا را دستگیر کرده است شواهدی از مریخ یخ های قطبی کلاه سقوط.

آژانس فضایی آمریکا را Mars Reconnaissance Orbiter شده است در حال چرخش به دور سیاره سرخ از سال 2006. دیدگاه خود صدها کیلومتر بالاتر از سطح اجازه می دهد تا آن را به شاهد نمایشی فرآیندهای طبیعی اتفاق می افتند زیر.

قابل توجه تازه تصاویر منتشر شده نشان می دهد یک رادیکال چشم انداز تغییر در این سیاره قطب شمال زیر یخ های قطبی کلاه سقوط.

این مدارگرد دوربین HiRise تیم ایجاد شده قابل توجه قبل و بعد از GIF نمایش “زمینه بلوک های یخ” که پشت سر گذاشته شد در پی و خیره کننده سیاره redecorating.

“شیب لبه شمالی قطبی کلاه در حال سقوط است از هم جدا” سیاره زمین شناس آلفرد McEwen توضیح داد. “این انیمیشن را نشان می دهد که در آن یک بخش از شیب در حق و باطل پس از مریخ سه سال پیش و سپرده یک میدان از بلوک های یخ.”

یک مریخ سال طول می کشد تقریبا 1.88 زمین-بنابراین اصلی تصویر جامعی بیش از 5.5 سال پیش. مدارگرد اسیر تصویر دوم در تاریخ 25 دسامبر 2019 و منتشر قدرتمند مقايسه با روز جمعه است.

مجهز به یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین دوربین های کنون فرستاده شده به فضا Mars Reconnaissance Orbiter فرستاده است پشت 371 terabits از داده ها بر روی مریخ بیگانه سطح.

همچنین در rt.com تنگه-ما! خیره کننده مریخ دره تصاویر اشاره در باستان زندگی-حمایت از محیط زیست

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی