‘که در آن بیمار خود را صفر؟’ مقام چینی حدس آمریکایی ها ممکن است آلوده ووهان در ارتش بازی ها و تماس ها به ‘پاک’

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Lijian ژائو درخواست کرده است مقامات ایالات متحده فاش کردن آنچه که آنها در حال پنهان کردن در مورد ریشه های Covid-19 رفتن تا آنجا که به پیشنهاد coronavirus ممکن است آورده شده است به چین توسط ارتش ایالات متحده.

با اشاره به تصویری از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield ظاهرا اعتراف ما تا به حال چندین مرگ و میر ناشی از Covid-19 قبل از آنها قادر به تست آن به نام ژائو در آمریکا watchdog آمده پاک در یک صدای جیر جیر ارسال شده در روز پنج شنبه.

“این ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان” ژائو پیشنهاد خواستار CDC – و ما به طور کلی به “شفاف” و به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در مورد که در آن و زمانی که “بیمار صفر” برای اولین بار تشخیص داده شد.

در این ویدئو Redfield اذعان کرد که برخی از موارد از coronavirus شد misclassified به عنوان آنفلوانزا به عنوان پزشکان نیست باید دقیق تست برای اپیدمی جدید در زمان. او نداد در زمانی که این اشتباه از موارد برای اولین بار ظاهر شد – گفت که “برخی از موارد تشخیص داده شده اند که در راه است.”

همچنین در rt.com تعصب ویروس بازدید نیویورک تایمز به عنوان استانداردهای دوگانه آلوده پوشش Covid-19 مستند اقدامات در چین و ایتالیا

در غیاب هر گونه بيماران جزئیات و یا وقایع نگاری مرگ و میر حدس و گمان است swirled. ژائو را “تئوری” به طور خاص با تمرکز بر هیئت نظامی که سفر به ووهان در ماه اکتبر برای ارتش های دنیا, بازی هفته قبل این شهرستان را تایید کرد شیوع بیماری در ماه دسامبر. این هیئت بخشی از 300 عضو گروه ورزشکاران آمریکا در نظر گرفتن بخشی در این رویداد چند ورزشی هر چهار سال برگزار.

ژائو است که نه تنها با مشخصات بالا شکل سیاسی به صدای سوء ظن در مورد زمان بازی و معرفی coronavirus در ووهان. سابق مالزی PM ماتیاس چانگ ارائه شده مشابه حدس و گمان در ژانویه zeroing در این رویداد به عنوان راه اندازی نقطه برای آنچه که او تلقی بیولوژیکی جنگ آمریکا در برابر چین است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید که آنچه در حال حاضر Covid-19 همه گیر شد و اولین گزارش را به عنوان یک شیوع کروناویروس در ووهان چین در 31 دسامبر 2019. جستجو برای بیماری کشنده منشاء مداوم بوده است با ضد و نقیضی نسخه سرزنش ووهان بازار مواد غذایی و خفاش ها – محلی ظرافت – به فروش می رسد وجود دارد به ویژه در حالی که دیگران اظهار انسان بدست ممکن است این ویروس از pangolins های در معرض خطر پوسته پوسته پستاندار.

همچنین در rt.com Coronavirus ممکن است یک محصول از ما بيولوژيک حمله’ با هدف ایران و چین, سپاه رئیس ادعا

کمتر ارتدوکس نظریه ها نشان می دهد سوء قصد با ایران نخبگان پاسداران sensationally ادعا در هفته گذشته که Covid-19 احتمالا می تواند “یک محصول از یک حمله بیولوژیکی توسط آمریکا که در ابتدا به چین و سپس به ایران و سایر نقاط جهان.”

تا کنون مشکل با تمام کسانی که تئوری سرزنش هر دو حیوانات و انسان است که هیچ معلولی مستقیم اثبات شده است در حالی که هویت چین “بیمار صفر” نیز همچنان نامشخص است. و آن را چین به تنهایی: در واشنگتن – که ظاهرا شناسایی و با موفقیت جدا شده اول آن آلوده مسافر با ده ها تن از مخاطبین شناسایی شده و تحت نظارت – ویروس به نوعی شروع كردن به هر حال. حتی استیو ووزنیاک اپل بنیانگذار شرکت در یک نقطه ادعا کرد او و همسرش ممکن است ما’ “بیمار صفر” پس از در حال توسعه یک بد سرفه در بازگشت از چین است. آن را پس از ظهور خود را تشخيص “عفونت سینوس” اما.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا بالا سگ اسلم coronavirus ممنوعیت سفر اما نمی تواند هماهنگ بلوک پاسخ به عنوان عضو تعطیل مرزها به دفاع از خود

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی