‘که در آن زمان رفتن؟’ افسانه ای بوکس مایک تایسون, علامت تولد 54 توسط عکس های از نخست خود را به عنوان او آماده برای باز گشت

سابق قهرمان سنگین وزن مایک تایسون است و پر هیجان برای او بسیار پیش بینی حلقه باز گشت با یک مالیخولیایی پست در روز تولد خود را با همکار ورزشی ستارگان و مشاهیر ستایش بوکس آیکون در Instagram صفحه.

تایسون در منعکس کننده خلق و خوی خود را در تولد 54 ارسال یک عکس از خودش لبخند زدن به دوربین در یک لباس بدون آستین جلیقه سبز عریان دندان طلا و ناهمواری عضلات با تو از نام خود را بر بازوی راست خود را.

این رجعت تصویر ارائه شده از یک وسوسه انگیزی یادآور تایسون نخست قبل از او خود را از دست داده WBA عنوان سنگین وزن به Evander Holyfield در سال 1996 به عنوان حاکم بلامنازع قهرمان سنگین وزن جهان بین سالهای 1987 و 1990 و تبدیل شدن به اولین بوکسور سنگین وزن به طور همزمان نگه دارید WBA WBC و IBF عناوین.

“54 امروز” بازگشت کهنه نوشت: پیگیری های اولیه خود را پست با یک کلیپ از دوست و بازیگر Anthony Anderson هدف قرار دادن یک کیسه سنگین توسط یک استخر در فضای باز در حالی که آرزوی او تولدت مبارک. “که در آن زمان برود؟”

تایسون آشکارا احساس می کند او هیچ وقت برای از دست دادن به عنوان او در ادامه به طرح بازگشت خود را به بوکس که او شده است برای آموزش پس از یک غیبت بیش از 15 سال از صفوف حرفه ای.

هنوز هم یکی از بالا ترین مشخصات نام در ورزش است كه در ارتباط با مبارزه با Holyfield دریافت 20 میلیون دلار پیشنهاد برای رقابت در bare knuckle مبارزه و گزارش خواسته برای حدود 610 میلیون دلار به مبارزه با زمان تایسون قهرمان سنگین وزن خشم.

در حالی که برخی از مبارزان و مفسران هشدار داده اند که خود باز گشت جاهل است – تایسون زدم شد توسط کارگر ماهر دنی ویلیامز و بازنشسته در مقابل کوین مک براید زمانی که او ساخته شده دو تلاش های قبلی برای بازگشت پس از اخراج – دیگران را هیجان زده شده است فیلم او به اشتراک گذاشته شده از خود را به دنبال تیز و مشخص در آموزش.

بسیار سبک وزن و دارنده عنوان Ryan گارسیا گفت تایسون او “بیش از حد swaggy” و لاتین قهرمان سنگین وزن تایرون اس آرزو او را “نعمت”در حالی که خود را مربی جدید رافائل Cordeiro گفت: “بهترین برادر.”

یکی از تایسون پسران بازیگر و تاجر امیر اضافه شده: “تولدت مبارک پدر.”

همچنین در rt.com ‘آن دیوانه’: تایسون خشم ادعا مایک تایسون بود درخواست 500 میلیون دلار برای مبارزه نمایشگاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>