رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است اقدام قاطع برای سرکوب ناآرامی در مینیاپولیس برانگیخته توسط پلیس کشتن یک غیر مسلح سیاه پوست را تهدید به دریافت نظامی درگیر اگر شهر شهردار نمی خواهد انجام این کار “درست است.”

اولتیماتوم در اوایل صبح روز جمعه از رئیس جمهور توییتر رسیدگی کوبیدن مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به عنوان “بسیار ضعیف” و “چپ رادیکال شهردار” در حالی که هشدار داد که دولت فدرال را بیش از این وضعیت اگر مقامات محلی نمی آورد و آن را تحت کنترل.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.

مینه سوتا گارد ملی در حال حاضر اعزام بیش از 500 سرباز به St. Paul, مینیاپولیس و جوامع اطراف است. در یک صدای جیر جیر نگهبان گفت که “هدف اصلی” خواهد بود برای کمک به مینیاپولیس آتش نشانی آن را به عنوان جنگ blazes در سراسر شهرستان.

ناآرامی نشانه سومین روز از تظاهرات و شورش بعد از دستگیری وحشیانه جورج فلوید توسط 3rd حوزه پلیس. مرگ مرد سیاه و سرزنش در افسران و یک ویدئو از این حادثه است موجب خشم و انزجار در سراسر کشور است.

همچنین در rt.com مینیاپولیس ‘منطقه جنگی’: تظاهر کنندگان را بیش ایستگاه پلیس در میان درگیری, آتش سوزی & گاز اشک آور (ویدئوها)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de