زمانی که دشمنی می توانید صبر کنید: پاکستان مجموعه به واردات ضد ملخ مواد شیمیایی از هند پس از سازمان ملل متحد مسائل ‘دوقلو تهاجم حشرات هشدار

ضربه عظیم ملخ تهاجم پاکستان است که به احتمال زیاد به خرید حشره کش های مهم از قوس دشمن هند به منظور مقابله با شرایط اضطراری دور زدن خود ممنوعیت تجارت با دهلی نو است.

پاکستان مواجه است قریب به اتفاق ملخ حمله با swarms از حشرات در حال حاضر نزولی در محصولات کشاورزی در پنجاب این کشور کشاورزی منطقه مرکزی وحیاتی است. این تهاجم است که انتظار می رود برای رسیدن به اوج خود در ژوئن و ژوئیه اما دولت می خواهد در کنترل اوضاع در آن زمان.

1

در حال حاضر واردات حشره کش ها از هند – مواد شیمیایی سمی که کشتن ملخ یکهو – یکی از گزینه های موجود با توجه به رویترز با استناد به یک سند از یک پاکستانی در جلسه هیئت دولت برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

دولت پس از آن اعطای یک بار معافیت از ممنوعیت تجارت معرفی شده در سال گذشته در پاسخ به هند تصمیم به بالابر ویژه استقلال وضعیت از مناقشه جامو و کشمیر دولت است.

“بله قطعا وجود دارد ترس از حمله ملخ در ماه ژوئن و ژوئیه این دلیل است که ما در حال برنامه ریزی و آماده سازی در پیشبرد” دکتر فلک ناز پاکستان, وزارت ملی امنیت غذایی و تحقیق و گفتگو کرد.

پاکستان در حال حاضر گرفته شده اقدام علیه ملخ حملات پس از انجام یک هوایی اسپری از 20 ، 000 هکتار از زمین است.

گروه های بزرگی از بیابان ملخ شده اند swarming در سراسر شرق آفریقا و شبه جزیره عربستان ، wreaking ویران در روستاییان در یمن و عربستان سعودی است.

پس از ضرب در شاخ آفریقا ملخ انبوهی ممکن است مجموعه ای از هندوستان ارائه “یک دوقلو اعتصاب” همراه با تازه تخم ملخ از جنوب ایران, Keith Cressman رسمی با سازمان مواد غذایی و کشاورزی برنامه گفت: سرپرستان آژانس خبری هفته گذشته است.

این سال را ملخ تهاجم میله میله برای تبدیل شدن به یکی از مخرب ترین بیماری در دهه. این گیاه خوار می تواند قرار داده و تولید محصول و همچنین امنیت غذایی و جان میلیون ها نفر در معرض خطر در اماکن وابسته به کشاورزی است.

همچنین در rt.com تماشا کنید: گروه ترکان و مغولان از ملخ بلوک کردن آسمان در عربستان سعودی, یمن

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im