WhatsApp محدودیت پیام-حمل و نقل در سراسر جهان پس از هجوم اخبار جعلی در میان Covid-19 همه گیر

آنلاین سرویس پیام های فوری واتساپ گفت: آن را در حد خود توانایی کاربران برای ارسال پیام در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش جعلی اخبار در بار جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس.

از Facebook متعلق به شرکت تصمیم گرفته است به تغییر قوانین در مورد چگونه آن کاربران می توانند به جلو پیام که “سرچشمه نیست از تماس نزدیک” هستند و در اثر “کمتر شخصی” در مقایسه با نمونه پیام از طریق WhatsApp.

“ما در حال حاضر معرفی یک محدودیت به طوری که این پیام ها تنها می تواند فرستاده شود به یک چت در یک زمان” WhatsApp اعلام کرد در روز سه شنبه.

ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در میزان حمل و نقل است که کاربران به ما گفته اند می تواند طاقت فرسا و می تواند کمک به گسترش اطلاعات غلط.

گمراه کننده متن و پیام صوتی است که گردش در واتساپ ترویج جعلی درمان و تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس. یکی از این پیام با هدف قرار دادن آفریقای جنوبی ادعا کرده است که یک لینک بین Covid-19 مرگ و مير و چندین مواد مخدر محبوب مورد استفاده در درمان تب.

همچنین در rt.com Covid اشک: ‘هیچ ماسک, پرستار,’ داستان نشان می دهد که چگونه همه گیر است نوظهور فرصت برای MSM به فروختن عاطفی-شارژ جعلی اخبار

در مثال دیگری یک زن بازداشت شده است در هند برای این ادعا در واتساپ که دولت مخفی واقعی تعداد Covid-19 موارد است. پیام های مشابه در غلط ارقام گردش در بسیاری از واتساپ گروه در سراسر جهان است.

در ماه فوریه سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که گسترش سریع این بیماری است همراه با “infodemic,” هجوم اطلاعات که برخی از آنها نادرست است و باعث می شود آن را سخت تر برای پیدا کردن قابل اعتماد و راهنمایی در مورد چگونه برای مقابله با این ویروس.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net