چه در اورژانس Coronavirus قانون ؟

دولت را تصویب کرده است تمام مراحل 329-صفحه اورژانس قبض از طریق مجلس عوام.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: نمایندگان مجلس اورژانس قانون اجازه خواهد داد که “اقدامات فوق العاده” هرگز دیده می شود در زمان صلح در انگلستان است.

این لایحه را قبل از مجلس اعیان در روز سه شنبه.

چه این قانون عبارتند از ؟

این لایحه به دولت گسترده قدرت بر خلاف هر گونه دیگر قانون اخیر.

وزیر بهداشت مت Hancock تاکید شده است که قدرت در این لایحه تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد “زمانی که به شدت لازم است” و باقی خواهد ماند در نیروی تنها زمانی که مورد نیاز برای پاسخ به بحران است.

نیروی کار

صحبت کردن در عوام وزیر بهداشت مت Hancock گفت 7,563 به تازگی بازنشسته پزشکان بود که تا کنون “پاسخ به تماس” برای بازگشت به کار به کمک اضطراری.

او گفت: نمایندگان مجلس که عودت شامل پرستاران و ماماها امدادگران و مددکاران اجتماعی – اضافه کردن که اولویت داده می شود برای اطمینان از آموزش خود را به تاریخ و آنها به طور کامل بیمه.

کاهش فشار

وجود بخش های متعدد با هدف کاهش فشار بر دیگر خط مقدم بخش به عنوان مثال با آرامش قوانین در اطراف بازداشت تحت قوانين بهداشت روان و افزایش استفاده از فایل های صوتی و تصویری لینک در دادگاه.

این دسته از اقدامات نشان می دهد که چگونه گسترده موضوع مهم محدوده است.

سازمان می تواند نیاز به ارائه فضا و یا منابع برای ذخیره سازی و یا مدیریت از بدن مرده در حالی که قوانین مربوط به تحقیق قدرت خواهد بود آرام در حالی که این قانون در نیروی.

محدود کردن تماس

یکی از مشخصات بالا اقدامات در این لایحه است که این قدرت را محدود و حوادث و تعطیل محل مانند بارها.

اگر انگلستان و تفویض وزیران تصمیم یک رویداد یا محل تهدیدی برای بهداشت عمومی صاحب یک محل و یا یک سازمان از این رویداد را می توان مجبور به لغو یا محدود کردن دسترسی.

عدم انجام این کار می تواند در نتیجه خوب است.

کنترل مرزها

هنگامی که این لایحه می گذرد مقامات خواهد شد که قدرت به بستن مرزها در صورتی که نیروی مرزی تحت فشار شدید به دلیل کمبود نیروی انسانی.

آن را نیز قرار می دهد و به قانون قدرت برای منزوی کردن و یا بازداشت افرادی که در نظر گرفته به عنوان یک خطر شامل گسترش Covid-19.

بیمار پرداخت

پس از شیوع کروناویروس شده و فشار بر دولت برای حمایت از کارگران که قادر به کار در طول بحران.

برای حمایت از کسب و کار لایحه اجازه خواهد داد که کارفرمایان به اصلاح قانونی بیمار پرداخت وجوه از HMRC برای کمک به بار افزایش کارکنان نبود. برای کارگران, آن را به قراضه سه روز دوره انتظار به طوری که آنها می توانید دریافت پرداخت ها از روز آنها را متوقف کند.

آیا نمایندگان مجلس در مورد این لایحه ؟

زیر فشار از حزب محافظه نمایندگان مجلس وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این لایحه خواهد بود مورد بحث و رای دادند در هر شش ماه برای اطمینان از مجلس شد “مطالب با ادامه آن”.

با اذعان به “دشوار” قدرت که در پی وزیران بودند “بی سابقه ای در زمان صلح” او اصرار آنها خواهد بود “واگذار” را به عنوان به زودی به عنوان تهدید به انگلستان منتقل شده بود.

جانشینی محافظه کار نمایندگان مجلس با استقبال از حرکت می کند اما به دنبال اطمینان داد که این اقدامات تنها درخواست برای مبارزه با ویروس.

تام Tugendhat ابراز نگرانی کرد که قدرت می تواند در شرایط مختلف – استفاده از یک “مخرب مد”.

دیوید دیویس به دنبال اطمینان بخشی است که عناصر فردی از این لایحه می تواند برداشته شود اگر آنها نمی شد و کار به عنوان در نظر گرفته شده در حالی که استیو بیکر به نام غروب بند – زمانی که این لایحه به طور خودکار منقضی خواهد شد – یکی نه دو سال.

خواهد هر چیزی را تغییر می شود ؟

کار را به سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت: هیچ نمایندگان مجلس “آمد به این خانه” به قدرت از این نوع به اجرایی “محدود کردن برخی از آزادی های اساسی آلهای پدران و اجداد ما جنگیدند و ما را برای اعطا”.

در حالی که کار بر این باور اقدامات بی سابقه بودند و در حال حاضر نیاز به “صرفه جویی در زندگی و حفاظت از جوامع ما,” او گفت که این اقدامات را “chill هر لیبرال در خانه” و این تنها ارائه حمایت خود را با یک “قلب سنگین”.

او گفت: این لایحه مورد نیاز موشکافی دقیق برای اطمینان از “کاملا فوق العاده” قدرت بودند مورد آزار قرار گرفته به خصوص در تغییرات قوانین در سلامت روان برش و ارائه مراقبت های اجتماعی.

این لایحه به او هشدار می دهد شوراهای قدرت “جمع و جور” برای مراقبت از معلولان و سالمندان است و باید این موضوع را به نقد و بررسی توسط عدالت و کمیسیون حقوق بشر.

در حالی که شوراها باید قادر به اولویت بندی آن با بزرگترین نیاز در صورت کمبود کارکنان “چه کسی از ما می خواهد برای دیدن است که از حداقل قانونی در حمایت از تبدیل شدن به طور پیش فرض”.

هنگامی که آن را همه می آیند به زور؟!

هر قانون برای تصویب به مجلس اعیان یک بار آن را پاک عوام. دولت هیچ اکثریت بر روی نیمکت بنابراین همسالان می تواند باعث برخی از مشکلات در صورتی که می خواهید برای ایجاد تغییرات در این لایحه است.

اگر آنها احتمالا این اتفاق می افتد در روز چهارشنبه در گزارش مرحله. و سپس آن را بازگشت به نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه.

در هر صورت باید آن را امضا و به قانون تا پایان روز شنبه به وزیران قدرت است که می تواند بی سابقه ای در زمان عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de