‘آنچه که همه در مورد?’ UFC را Gadelha پاسخ با طنز به کلیپ خود را نشان می دهد گرفتن آب ریخت پایین شلوار خود را در طول مبارزه

UFC strawweight کلودیا Gadelha کرده است خندید کردن یکی از لحظات سبکتر از مبارزه حرفه ای در پاسخ به یک کلیپ در توییتر نشان برزیل برای خنک کردن بین دور در غیر مومن مد.

Gadelha گذشته در عمل هنگامی که او مواجه آمریکایی آنجلا تپه در UFC Fight Night در جکسون ویل فلوریدا در مارس 16 – یک مسابقه Gadelha به پایان رسید تا سایه طریق تصمیم گیری تقسیم.

Gadelha است هشت ضلعی exertions اغلب چنین است که او نیاز به یک روش غیر معمول برای خنک کردن در صندلی خود را بین دور – به عنوان یک فیلم ارسال شده به توییتر نشان داد.

“چه جهنم است که همه در مورد ؟ ” خواسته MMA حساب UFC مذاکرات به اشتراک گذاری کلیپ های از برزیل با داشتن آب ریخت پایین از جلو, کوتاه, طی یکی از حملات.

Gadelha پاسخ با طنز گفتن طرفداران آن “احساس soo لعنتی خوب شما هیچ نظری ندارم.”

به عنوان برخی از طرفداران MMA اشاره Gadelha نیست تنها جنگنده نیاز به خنک کننده سریع در مناطق واقع در پایین به دلیل تلاش های خود را در هشت ضلعی.

مردان سنگین وزن ستاره Joshua Lewis معروف شلاق خود کوتاه برای پست خود-مبارزه مصاحبه در UFC 229 در 2018, quipping که “من توپ داغ هستند.”

همچنین در rt.com ‘من توپ شد داغ’ – جرثقیل لوئیس UFC 229 مصاحبه را فراهم می کند سبک تر توجه داشته باشید در شب قتل عام

در ضمن زنان پیشگام Gadelha, 31, برداشت مقدار مورد نیاز از پیروزی برابر هیل به عنوان سابق strawweight عنوان رقیب با هدف دوباره خودش را به 115lbs عنوان قاب.

این یک کشمکش بسیاری از احساس Gadelha خوش شانس بود به پیروزی در برابر جنگنده آمریکایی هیل که تا به حال موفق به کسب چهار از پنج عنوان به مبارزه با.

همچنین در rt.com برزیلی UFC ‘پیشگام’ Gadelha الهام از ژانگ-جوانا حماسه او به عنوان هدف بازگرداندن خودش را به عنوان تهدید strawweight

با او برنده ‘Claudinha بهبود یافته به 18-4 به طور کلی با بحث که حریف سابق کارلا اسپرزا – آنها Gadelha دیدم خاموش از طریق تصمیم گیری تقسیم دو سال پیش – می تواند آینده را برای برزیل.

این strawweight بند است که در حال حاضر برگزار شده توسط چین ژانگ Weili که مبارزه تمام زمان کلاسیک در برابر سابق لهستانی بخشی حاکم جوانا Jedrzejczyk در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de