هر چه اتفاق افتاده به بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار ؟

خبری که تست کامل-و-ردیابی برنامه ممکن است به بالا و در حال اجرا تا سپتامبر باعث شده است که برخی فکر می کنم این امر به بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی برنامه به جای گسترده تر دستی ردیابی تلاش است.

سردرگمی قابل درک است — پس از همه آن را چندی پیش که وزیر صحبت کردیم که اگر برنامه بود centrepiece از این برنامه به جای “گیلاس در بالا” را به عنوان بارونس هاردینگ شرح داده شده در این هفته است.

درک من این است که برنامه است که در واقع دچار یک تعداد از تاخیر هنوز هم باید نورد از سراسر کشور اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای – اگر چه هیچ تضمینی وجود ندارد که جدول زمانی نمی لغزش بیشتر است.

بعد از دادگاه اول با یک نرم افزار با قابلیت های محدود در Isle of Wight, نسخه دو, که ویژگی های پنج سوال در مورد علائم به جای دو و ادغام فرایند آزمایش تحت آزمایش در یک محل مخفی در لندن است.

من درک می کنم این نسخه پس از آن خواهد شد راه اندازی به عنوان یک به روز رسانی برای Isle of Wight ساکنان هفته آینده.

اما وقتی که محلی محاکمه می شود, ملی rollout روشن نیست.

کسی که نزدیک به پروژه می گوید که در ابتدا این تیم گفته بود به عمل مانند یک تکنولوژی شروع به تلاش همه چیز را و سپس آنها را در حال تغییر روز به روز.

در حال حاضر آن شخص می گوید: “خیابان داونینگ نگرش به خطر شده است تماس گرفته شده سمت راست پایین – آنها نمی خواهند آن منتشر شود تا زمانی که آن را کامل است.”

بلوتوث تماس با ردیابی برنامه یک ایده جدید و بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال تلاش آنها.

تا کنون اما هیچ شواهد روشن است که آنها موثر است.

سنگاپور که پیشگام این ایده تلاش برای رسیدن مردم به اندازه کافی به دانلود خود برنامه که به نظر می رسد کار بسیار خوبی است.

در حال حاضر دولت وجود دارد می گوید آن را رول پوشیدنی تماس با ما-ردیابی دستگاه برای تمام شهروندان خود را به جای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net