مفسر جو روگان است UFC تكیه اما حتی او نمی گرفتن هر گونه شانس در طول Covid-19 pandemic حاکم خود را از وظایف در UFC 249 مرحله نهایی مسابقات بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن.

UFC رئیس دانا سفید است که به شدت در تکاپوی پیدا کردن یک محل برای مارس 18 کارت پس از اصلی برگزاری مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک رد شد همراه با چندین گزینه های دیگر به عنوان جهان رفت و به کروناویروس ناشی مستند.

سفید همچنان مصمم است که این مبارزه – که لغو شده است چهار بار قبلا پیش خواهد رفت و ادعا کردند که او 99 درصد خاصی از یک محل اگر چه بدون آشکار دقیقا همان جایی که او در ذهن داشته است.

همچنین در rt.com ‘آن را به یک بسته رویداد: UFC رئیس دانا سفید می گوید Khabib در مقابل فرگوسن پیش خواهد رفت – در رمز و راز محل

Khabib در ضمن بازگشت به زادگاه خود در داغستان از ما و در روزهای اخیر اشاره کرده و در شک و تردید است که این اتفاق خواهد افتاد در اعلام تاریخ.

نیز وجود دارد که این موضوع از ماه رمضان شروع و در تاریخ 23 آوریل و طی آن مسلمان مؤمن سبک وزن UFC قهرمان نمی خواهد تامل مبارزه با.

“این تنها آغاز است’: Khabib نکات بدترین و در عین حال به آمده در UFC 249 حماسه با پیام مرموز

در حال حاضر UFC مفسر روگان گفت: دوباره که Khabib در مقابل فرگوسن مبارزه است “نفرین” و هر که در تفسیر وظایف تقلا آن را نمی خواهد او.

“UFC است که صحبت کردن در مورد قرار دادن در یک مبارزه در مارس 18. من نمی دانم که چگونه آنها در حال رفتن به انجام این کار است. من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن قادر به انجام این کار در ایالات متحده” روگان گفت: در محبوب خود جو روگان تجربه پادکست.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد انجام آن را در یک محل با کمتر از 10 نفر فقط در یک عرصه باز است.

“من حدس می زنم کسی را برای رفتن به حاشیه نوشتن آن را به من…

“آن را ندارد به جای آن می تواند مانند یک استودیو فیلم جایی,” او اضافه شده است.

“مسئله این است که چگونه آنها می رویم به مطمئن شوید که هیچ کس آن را ؟

“شما در حال رفتن به مجبور به تست همه. و اگر کسی آن را انجام دهید شما اجازه دهید آنها را به مبارزه ؟

“چه می شود اگر آنها آن را داشته باشد و آنها مانند [بازیگر] ادریس البا و آنها هیچ نشانه ای ندارند اما آنها باید به کرونا?

“اگر Khabib اتحاد تاج? یا اگر تونی اتحاد تاج? آیا Khabib حتی مبارزه با او؟”

“این مبارزه است که پس از نفرین” روگان گفت.

“این است چگونه دانا احساس می کند. این است که چرا دانا در تلاش است تا آن را اتفاق می افتد حتی اگر تنها 10 نفر در اتاق است.”

همچنین در rt.com UFC 249: چرا Khabib در مقابل فرگوسن هنوز هم می تواند UFC بزرگترین مبارزه در تمام دوران با وجود coronavirus

در روزهای اخیر گزینه های دیگر پیشنهاد شده است برای جلسه که چاله شکست نخورده سبک وزن قهرمان Khabib در برابر فرگوسن – یک مرد شکست نخوردگان در هفت سال و در 12-مبارزه با win streak.

روسیه Chechnaya یک چنین محل انجام شایعه دور که حداقل شامل یک سفر از راه دور برای قهرمان خود را اما کمی بیشتر از یک سفر برای فرگوسن و دیگر جنگجویان UFC باید کارت برگزار شد در تمامیت آن.

همچنین در rt.com قدیروف تماس: چرا چچن می تواند محل مناسب برای Khabib v تونی UFC 249 بحران

اگر دانا سفید مدیریت می کند تا برای متوقف کردن به طور فزاینده ای غیر محتمل feat از شروع عملیات مبارزه در اعلام تاریخ پس از آن یک چیز برای مطمئن شوید که ما نخواهد بود شنیدن متمایز تن جو روگان پشت میکروفون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de