چه تهمت جدید جاسوسی مدیر فکر می کنم از روسیه و چین ؟

جان Ratcliffe تایید شده است به عنوان ما’ مدیر جدید اطلاعات ملی. او به عنوان چرخ دنده تا برای نظارت بر هفده سازمان های اطلاعاتی چگونه او با استفاده از این سازمان به کار با و یا در برابر آمریکا و دشمنان?

سنا تایید Rep. Ratcliffe به موقعیت روز جمعه در یک 49-44 رای در امتداد خط حزب. رئیس جمهور تهمت قبلا نوک تگزاس جمهوریخواه برای نقش در سال گذشته قبل از اصرار او برای خروج درخواست خود را با توجه به “ماه از تهمت و افترا” از “lamestream رسانه ها.” قرار تهمت اطراف Ratcliffe دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مشاور ویژه رابرت مولر را ‘Russiagate’ کاوشگر که stoked ترس در میان صاحب نظران لیبرال که Ratcliffe خواهد با شریک زندگی رئیس جمهور به restaff این سازمان با مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران.

همچنین در rt.com فلین ‘دریدن’ اسناد و مدارک نشان می دهد دخالت ارشد دولت اوباما مقامات از جمله جو بایدن

او در نقش جدید Ratcliffe کلیدی در تصمیم گیری یا نه به تنزل رتبه دادن به اسناد مخفی نگه داشته از Mueller روز. سلف خود اقدام DNI ریچارد Grenell محرمانه یک لیست از سابق دولت اوباما که گفته مقامات درخواست “دریدن” از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ژنرال مایکل فلین یک حرکت که تهمت حامیان باور دخیل بالاترین سطح از کاخ سفید اوباما در اف بی آی تلاش برای از خط خارج مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2017.

Ratcliffe را سویفت تایید بسته به نوع که شما گوش دادن به, هم می تواند دیده می شود به عنوان یک غیر حزبی تلاش برای جایگزین Grenell و توقف declassifications و یا یک جمهوری خواه تلاش برای نگه داشتن آنها را به آینده.

سیاست های حزبی کنار Ratcliffe نقش او را در شکل دادن به آمریکا در رابطه با آن قدرتمند ترین دشمنان: روسیه و چین است. هر دو تعریف شده توسط ارتش ایالات متحده به عنوان “استراتژیک رقبا است.”

یک خط در چین

پس از شیوع کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده سخت تر دیپلماتیک موضع در برابر چین است. در حالی که ارتش ایالات متحده برای چندین سال به ترتیب اولویت چین به عنوان یک دشمن جامعه اطلاعاتی به نظر می رسد به دنبال کت و شلوار با Ratcliffe را نامزدی.

در طول تایید شنوایی Ratcliffe گفته سناتور که تمرکز اصلی به عنوان DNI خواهد بود بررسی ریشه های کروناویروس گفت: “همه راهها به چین است.” هر چند جامعه اطلاعاتی است را رد کرد و شایعاتی که این ویروس تولید شده در چین, رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo بارها و بارها استدلال کرد که دولت چین مسئول ایجاد آن است.

با Ratcliffe انتصاب آمریکا’ جاسوسی آژانس به زودی می تواند به تغییر لحن خود را.

در طول جلسه Ratcliffe وعده داده شده به ارتکاب منابع بیشتر برای مقابله با “افزایش قدرت است که چین” با استناد به چینی کمربند و جاده زیرساخت های جهانی طرح به عنوان یکی از چندین تهدید به ما نشأت گرفته از پکن است.

“من مشتاقانه منتظر نشسته با شما” گفت: سناتور و توضیح داد که چگونه او را به اطمینان حاصل شود که جامعه ایران “اختصاص داده شده به این تهدید رو به افزایش است که چین که به نظر من ما به عنوان بزرگترین تهدید بازیگر.”

Toeing این Russiagate خط

روسیه در نظر چند تن از Ratcliffe را سازمان ها و سلف او دن کت دخالت در انتخابات 2016 و همچنان به انجام این کار. هیچ شواهدی وجود ندارد فراتر از روسیه پیش فرض خرید یک تعداد انگشت شماری از Facebook ads – برخی به طور کامل نامربوط به انتخابات – که مسکو دخالت در سال 2016 رای دادن.

همچنین در rt.com FBI ضربان پوسیدگی جسد Russiagate اسب مثال آنچه که روسیه می تواند ‘احتمالا’ آیا به 2020 انتخابات آمریکا

با این وجود محکوم کردن “روسیه محوری” است که تقریبا یک ورودی مورد نیاز در واشنگتن و Ratcliffe حمل در آن سنت است. گریل شده توسط سنا در اوایل این ماه گفت که روسیه “در ادامه به ایجاد اختلاف” در ایالات متحده است. او pilloried در رسانه ها برای امتناع از به طور مستقیم دولت است که کرملین را به اتهام دخالت در سال 2016 مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن – یک ادعای اثبات نشده اما یک هسته شعار از ‘Russiagate’ روایت در ایالات متحده است.

Ratcliffe خواهد بود مسئول declassification از کمیته اطلاعات مجلس سنا را گزارش نهایی در انتخابات دخالت خواهد شد که سند مخاطبین بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مقامات روسیه در سال 2016. Ratcliffe به احتمال زیاد پا خط در متهم روسیه از دخالت اما با توجه به این که مولر تحقیقات هیچ شواهدی از “تبانی” در سال 2016 او را نمی خواهد باید برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از هر گونه آیات جدید در زمانی که این گزارش منتشر شد بعد از این تابستان.

در درون ما Ratcliffe را تایید خواهد کرد بدون شک ملتهب نبرد مداوم بین تهمت و هوش جامعه و بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در واشنگتن است. اما کمی تغییر خواهد کرد از نظر واشنگتن روابط خود را با دشمنان. Ratcliffe نگرش به روسیه و چین بدون خروج از وضعیت موجود از دشمنی که به طور پیوسته ratcheted تا پس از و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net