چه بحران ؟ به عنوان رقبای خود حلقه از نابسامانی درآمد فاجعه رومن آبراموویچ و چلسی چشم فرصت

چند می توانست حدس زده است که این فصل را به اوج رسیدن در باشگاه های برتر به تعویق انداختن حقوق و دستمزد و لیگ قهرمانان در انتظار لیورپول سفت رشته کیف پول خود را. در اینجا چگونه رومن آبراموویچ است حصول اطمینان از چلسی را به استفاده.

در حالی که ورزش در بهار خاموش است تغییر چشم انداز مالی برای بسیاری از تیم ها را به یک برنامه به طور بالقوه غیر قابل برگشت حد یقین چلسی هزینه های حمل serenely در.

در زمان بی ثباتی بلوز می دانم که آنها می تواند این فرصت را به ضرب و شتم رقبای خود را به خریدهای آنها ممکن است در غیر این صورت بوده است مورد علاقه به خرید عاقلانه برای آینده در کاهش قیمت و reasserting خود را به عنوان واقعی رقبا در لیگ برتر و رقابت های اروپایی در طول راه.

تعجب تحولات در تیمو ورنر را اجتناب ناپذیر خروج از بوندسلیگا upstarts RB لایپزیگ برجسته رویکرد گرفته در استمفورد بریج این هفته است.

همچنین در rt.com تیمو زمان: آلمان هیتمن تیمو ورنر ‘موافقت خود را با پیوستن به رومن آبراموویچ چلسی’ به عنوان هدف آس نزدیک $66 MN حرکت به لیگ برتر

لیورپول تا به حال در نظر گرفته شده است تا آنجا پیش در مسابقه برای آلمان مهاجم را امضا فقط برای لیورپول مربی Jurgen Klopp به صورت نا امیدی از نیاز به حلقه هموطن خود به توضیح است که او مجبور شده بود به رها علاقه خود را به دلیل ترازنامه آسیب های انجام شده توسط Covid-19.

که در خود می گوید یک داستان قابل توجهی. در زمان عادی لیورپول صاحبان Fenway گروه ورزشی, که $6.6 میلیارد امپراتوری باعث می شود آنها را سوم-ثروتمندترین ورزشی کنگلومرا در جهان را ببینید فعال شدن ورنر را مشهور $66 میلیون انتشار بند به عنوان قابل توجه اما راحت سرمایه گذاری برای یک زن 24 ساله تاسیس شده بین المللی است.

خود را اجرا تمایل به چلپ چلوپ کردن درب را باز می کند برای باشگاه هایی مانند چلسی. فرانک لمپارد که باعث شده است تا باشگاه به چهارم در فصل اول خود را در اتهام ممکن است دارای خاصیت مغناطیسی از تیمهای یا کشش قریب الوقوع عنوان افتخار برای ورنر اما rookie مربی است که در حال حاضر در آستانه گرفتن امضای خود را به سادگی با بودن در جای مناسب در زمان مناسب با سنگ جامد پشتوانه مالی.

همچنین در rt.com ‘رومی فوق العاده بوده است’: چلسی زنان lynchpin تحسین آبراموویچ را برای حمایت از باشگاه و سرپرستان در طول coronavirus بحران

این یک حرکت است که می تواند تغییر چهره از لیگ برتر در فصل آینده.

انگلستان جوانی Tammy ابراهیم انجام شده تحسین در پیشرو خط و مشارکت 15 گل برای چلسی از ماه اوت اما شمارش هشت جلوتر از آینده بیشترین گلزن در باشگاه – وینگر Willian – قرار می دهد و او را پشت رقبای Mohamed Salah و Sadio یال در لیورپول که به طور مستقیم درگیر در قابل توجه 43 اهداف رهبران فراری.

شما می توانید ببینید که چرا لیورپول خواهد بود مشتاق ورنر که 25 گل و هفت پاس گل قرار داده و او را دوم تنها به بایرن مونیخ توقف Robert Lewandowski در آلمان در این فصل است. حتی اگر آنها به امضای او را تا حدودی به خاطر جلوگیری از او را از ارائه یک تهدید در باشگاه های دیگر این تغییر را حس.

همچنین در rt.com ‘نمونه’: رومن آبراموویچ و چلسی برنده ستایش پس از اعلام بازیکنان نمی خواهد در نظر گرفتن پرداخت کاهش طول COVID-19 بحران

این تاکتیک از انباشت بازیکنان ستاره مانند منچستر سیتی انجام داده اند در سال های اخیر و چلسی بودند مستعد برای انجام در اوایل روز از آبراموویچ سلطنت و می تواند تبدیل به طور فزاینده ای خام در زمانی که حتی امثال بارسلونا توافق کرده اند که کاهش پرداخت با بازیکنان به منظور ادامه پرداخت کارکنان.

بنابراین نه در چلسی. گزارش را به نقل از منابع در تیم ملی عنوان کرد و گفت که آنها می تواند تا حدودی قابل درک “p*ssed خاموش” بودند مطرح 10 درصد کاهش پرداخت به جلو بروید دنبال طرح برای ورنر است که انتظار می رود برای به دست آوردن تا حدود 210.000 دلار در هفته است.

کاپیتان کسر Azpilicueta اعتقاد بر این بود که باز شده است به آینده مذاکرات با چلسی سلسله مراتب مورد به طور موقت کاهش دستمزد بیل اما فکر مدیران رفتن کلاه در دست به تیم ملی هرگز رنگ واقعی, خدمت بیشتر به عنوان قطعه دیگری از مثبت مطبوعات با اعلام این خبر که بازیکنان شده بود را تشویق به مشارکت در وقت و پول به موسسات خیریه به جای.

همچنین در rt.com آبراموویچ و چلسی به ارائه 78,000 وعده های غذایی رایگان به بیمه خدمات درمانی کارگران به عنوان بریتانیا جنگ Covid-19

آن را نیز دشوار است تصور کنید که در آن مذاکرات بیش از paycuts ممکن است شروع به توجه به این که چلسی در حال حاضر اعلام کرد امضای آژاکس بازیساز حکیم Ziyech برای حدود 43 میلیون در ماه فوریه است.

Ziyech و ورنر نشان دادن دو بازیکن کلیدی در چلسی پیشنهاد برای حل بزرگترین نگرانی برای آبراموویچ لمپارد در طول تصدی تا کنون.

برخی از منتقدان پیشنهاد کرده بود که به طور معمول بی رحمانه صاحب تاسف و حتی با توجه به لمپارد آینده به دلیل این باشگاه مبارزات در لیگ قهرمانان این فصل, جایی که آنها به دقت پیشرفت از یک گروه شامل یک آژاکس جانبی برای آنها Ziyech همچنین نقش بازیگران به عنوان Amsterdammers رفت 4-1 در پل در ماه نوامبر چلسی قبل از نجات یک نقطه با یک قابل توجه گشت.

همچنین در rt.com چکش در اروپا و در زمین لرزان در لیگ… چقدر امن است فرانک لمپارد از ظالم رومن آبراموویچ?

چلسی شد و پس از آن با چکش 3-0 در خانه با بایرن مونیخ در دور 16 در حالی که ورنر شد کمک به لایپزیگ به سهولت گذشته تاتنهام به ثمر رساندن تنها گل بازی در لندن به عنوان طرف خود را برنده پا برای اولین بار قبل از اتمام کار در آلمان است.

لمپارد را محترم شروع در لیگ مذاکره توانایی و وضعیت به عنوان یک باشگاه افسانه ای به نظر می رسد به حفظ موقعیت خود را برای دراز مدت کمک آبراموویچ به امن امیدوار کننده استعداد از طریق بیش از ثروت است.

در حالی که پیشینیان Maurizio Sarri و آنتونیو کونته گفته شده است که گاهی اوقات کمتر پاسخگو که آن را به کار با هیئت مدیره و قانع کردن اهداف لمپارد درگیر خود را در یک راه موثر جذابیت توهین آمیز با Ziyech صحبت کردن و ارسال متون به عنوان بخشی از یک ماندگار گفت و گو با مردی که بخشی جدایی ناپذیر از هلند قهرمان’ قهرمانانه اجرا به نیمه نهایی اروپا, معتبرترین رقابت های فصل گذشته.

همچنین در rt.com رومن آبراموویچ برای پوشش هزینه باز کردن چلسی, ورزشگاه هتل برای کارکنان بیمارستان مبارزه با COVID19

می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که بیشتر عاقلانه واردان از جمله لستر مدافع بن Chilwell در حال صف تحت تماشای از آبراموویچ که رفته خود را در مورد کسب و کار به طور معمول در مد آرام و لذت بردم سپاس برای باز کردن امکانات باشگاه به NHS در حالی که سرمایه گذاری در بهداشت عمومی و خیریه.

او را به امضای ورنر به خوبی ارزش و یک پیام است که چلسی آماده برای سرمایه گذاری و تقویت طول شاید غیر معمول ترین دوره است که بازار نقل و انتقالات را تا کنون تجربه.

هر زمان که 2020/21 شروع فصل لحظه ای از فرصت ها است که چلسی در حال حاضر مشغول به کار در این است که به احتمال زیاد به موقعیت آنها را به عنوان معتبر رقیب در تمام جبهه ها.

همچنین در rt.com تیم لمپارد می گوید ظالم آبراموویچ میلیاردر روسی منادی جدید ‘فشار دوران’ برای مدیران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de