فوتبال در بلاروس ادامه آن تنها تمرد در برابر Covid-19 تهدید به عنوان برنامه لیگ رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده در این آخر هفته از جمله هزاران نفر از طرفداران بسته بندی مخفف مینسک دربی.

بلاروس تنها کشور در اروپا و در عین حال به لغو انبوه تجمعات عمومی در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس با بلاروس لیگ برتر لگد زدن به عنوان برنامه ریزی شده در اوایل این ماه در مقابل مستقیم به عملا هر عمده دیگر رقابت های فوتبال در جهان است.

با جهانی تقویم ورزشی نابود اقدامات طراحی شده برای کاهش بحران بهداشت عمومی بلاروس طرفداران فوتبال با اینحال رنگی برای آخر این هفته دربی پایتخت بین FC مینسک و Dinamo مینسک است.

این بازی که در FC مینسک ورزشگاه پخش شد قبل از اینکه جمعیت از حدود 3000 مردم ارائه مفهوم اجتماعی فاصله نشدنى.

برخی از حامیان ظاهرا از خطرات بالقوه آگاه و عینک ماسک های پزشکی, اما اکثر طرفداران به نظر می رسید غافل از هر گونه خطر.

به تاریخ بلاروس نسبتا کم نرخ Covid-19 موارد است. اولین مورد تایید شده در فوریه 28 با اضافی 93 مورد گزارش در ماه بعد.

با توجه به این اعداد بلاروس FA سر ولادیمیر Bazanov اصرار بر آغاز لیگ برنامه به عنوان برنامه ریزی شده در اواسط ماه مارس.

به چه دلیل ما باید شروع آن ؟ دولت از اعلام وضعیت فوق العاده در کشور ما?” او گفت: هفته گذشته است. “وجود دارد هیچ وضعیت بحرانی است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که ما شروع به قهرمانی در موقع. امروز.

بلاروس در لیگ ادامه در چهره Covid-19 همه گیر است و برنده آن یک جدید آنلاین زیر به عنوان طرفداران کوک در خود زنده فوتبال حل کنند.

همچنین در rt.com رونالدو & مسی به بازی در بلاروس ؟ ستاره می گوید: در اروپا تنها عامل لیگ فوتبال ممکن است جذب نخبگان

رئيس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو است التماس به زندگی ادامه به صورت عادی در این کشور حتی گزارش گفت که نوشیدن ودکا و کار در مزرعه ای موثر برای مقابله با ویروس است.

بلاروس سابق آرسنال و بارسلونا ستاره الکساندر گلب نیز هشدار داد در برابر “وحشت” قرار می گیرد و در خود اعتماد کامل دولت است.

“ما فوتبالیست در حال به زمین بدون وحشت و در حال بازی. در میان آنها بسیاری از مردم من می دانم و اگر یک تهدید واقعی به نظر می رسد به سلامت خود و یا سلامت از طرفداران من مطمئن هستم که منطبق خواهد بود, متوقف شد,” او نوشت: در اخیر Instagram post.

همانطور که برای روز دربی خود را در آن میزبان FC مینسک که در بالا آمد در پنج هدف, هیجان انگیز توسط یک نمره از 3-2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی