چه از شما انتظار دارند؟’ دادگاه هند می گوید در توییتر به عذرخواهی و یا چهره خوب برای شناسایی حیدرآباد تجاوز قربانی

توییتر خواهد بود با یک سیلی خوب اگر نتواند به پاسخ به یک پرس و جو به آن آشکار هویت قربانی در تکان دهنده حیدرآباد تجاوز به عنف مورد دادگاه عالی دهلی نو گفت, اصرار بر برقراری ارتباط بین کاربران سایت به توبه.

دادگاه گفت که مگر توییتر به طور رسمی در پاسخ به منافع عمومی شکایت در چهار هفته بعدی آن خواهد بود سیلی با جریمه نقدی به میزان 1 میلیون روپیه ($14,000).

قضایی نیمکت که شنیده در مورد آن گفت: در حال حاضر در انتظار نوشته شده اطمینان از رسانه های اجتماعی غول پیکر است که آن را نمی خواهد همان اشتباه دوباره.

“فایل استشهاد حاکی از این است که شما (توییتر) را تکرار آن نیست. چه از شما انتظار دارند ؟ اگر شما در حال پر کردن استشهاد ما تحمیل هزینه است.”

پانل ریاست آن با رئیس دادگستری DN پاتل گفت که از آن استفاده می شود به جریمه در موارد مشابه قبل و نمی خواهید برای انجام این کار دوباره. “ما نمی خواهیم به تکرار آن نظم” آن را گفت.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا توییتر را توجه به شدت دقت کنید از مشاوره تا جلسه بعدی تنظیم برای 4 مه.

1

اتهامات علیه پلت فرم های بنیادی از وحشتناک آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن 26 ساله توسط دامپزشک چهار مردان در حومه حیدرآباد در ماه نوامبر گذشته. وحشتناک و جنایت فرستاده تکان سراسر هند باعث محبوب با اعتراض ده ها هزار نفر از مردم سیل در خیابان ها در پی.

عاملان مظنون به ضرب گلوله کشته شدند پلیس پس از آنها گرفته شد به صحنه به بازسازی حوادث منجر به زن را اعدام و به اتهام تلاش برای شکستن رایگان.

مرگ خود را برانگیخته گسترده جشن در سراسر کشور با مردم نقطه پلیس در حالی که ضمن تشکر از آنها را برای آوردن در مورد swift عدالت بر چهار متهم کرده است.

در این شکایت همچنین متهم دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و طیف وسیعی از رسانه ها و افراد از انتشار جزئیات بیشتر در مورد هویت قربانی و عاملان یک جنایت تحت قانون هند. کسانی که خود را در گسل ممکن است به 2 سال زندان و سنگین خوب است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی