چه سمی هستند “برای همیشه مواد شیمیایی’ & آمریکایی ها باید نگران شود وجود دارد بیشتر از آنها در تامین آب از ما فکر ؟

آمریکا نوشیدن آب بسیار آلوده از آنچه قبلا تخمین زده شده توسط سرطان زا “برای همیشه مواد شیمیایی’ که معطل در خون و باعث طیف وسیعی از مشکلات سلامتی.

عمده گزارش منتشر شده توسط محیط زیست دیده بان آژانس در مورد وضعیت نوشیدن عرضه در ایالات متحده است. یافته های حاصل از کار گروه محیط زیست (EWG) نشان می دهد که صدها میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت تاثیر این آلودگی است.

منبع آلودگی است perfluoroalkyl مواد (PFAS) همچنین به عنوان شناخته شده برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی. نام مستعار می آید از این واقعیت است که آنها شکستن نه پایین در محیط (یا در واقع در بدن انسان). آنها استفاده می شود در انواع مختلف محصولات مصرفی از جمله لباس های ضد آب مواد غذایی و بسته بندی ماهی تابه نچسب و عادی در فرآیندهای صنعتی است.

همچنین در rt.com مواد شیمیایی سمی به سرقت برده 160 میلیون IQ امتیاز از کودکان و نوجوانان آمریکایی و آن را به هزینه ما تریلیون دلار – مطالعه

این مواد شیمیایی افزایش احتمال طیف وسیعی از مشکلات سلامتی از جمله سرطان و آسیب کبدی و آنها نیز آسیب جنین توسعه است. بدتر از همه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرده است که برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی آلوده خون از عملا هر فرد در آمریکا از جمله جدید-نوزادان تازه متولد شده. در کلمات یکی از این گزارش نویسندگان دیوید اندروز برای همیشه مواد شیمیایی موجود در آب شیر هستند “سمی سوپ” که “هر کس را واقعا در معرض.”

نقشه برداری مشکل

این دانشمندان زد آزمایشات مختلف 30 برای همیشه شیمیایی بین آوریل و دسامبر سال گذشته, تجزیه و تحلیل آب شیر از 44 مکان در سراسر 31 متحده است. از کسانی که 44 سایت, تنها, Tuscaloosa, آلاباما و سیاتل, واشنگتن نشان داد PFAS نرخ پایین امن حد یک قسمت در تریلیون (PPT). اما برخی از بالاترین نرخ PFAS بودند در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و واشنگتن و میامی است.

دولت ایالات متحده سازمان محیط زیست با سازمان حفاظت محیط زیست شناخته شده در مورد آلودگی برای تقریبا 20 سال اما هنوز هم وجود دارد هیچ کشور محدودیت های قانونی برای PFAS. سازمان حفاظت محیط زیست توصیه حد 70 PPT, اما بدن در پشت این گزارش EWG می گویند که آن را حداقل ده بار بیش از حد بالا است. در واقع تنها دو آلوده ترین مکان های مورد مطالعه حتی بیش از 70 PPT: Brunswick County, کارولینای شمالی و شهرهای چهار, Iowa.

همچنین در rt.com مواد شیمیایی موجود در آب شیر باعث هزاران نفر از مرگ ناشی از سرطان در سراسر اروپا – اما اتحادیه اروپا احتمالا چیزی در مورد آن انجام

سازمان حفاظت محیط زیست ادعا می کنند که آنها را آغاز کرده اند که روند تنظیم سطوح از دو نوع برای همیشه شیمیایی وجود دارد هزاران تن از انواع, از, که بیش از 600 در حال حاضر در حال استفاده در صنعت. این EWG است محکم در کیفرخواست خود را از دولت عدم پاسخ به این جرم-مسمومیت و تشویق شهروندان آمریکایی به لابی نمایندگان خود را در مورد این موضوع. برای نسل فعلی هر چند آسیب در حال حاضر انجام شده است.

هیچ فرار

پس وجود دارد بسیاری از انواع مختلف هنوز بسیاری از مطالعات انجام شده به آزمون دقیقا چه نوع از آسیب آنها می توانید انجام دهید به مردم است.

یک سال 2017 بررسی نشان داد که آنها تاثیر منفی بدن cardiometabolic, renaland سیستم ایمنی بدن و همچنین تاخیر شروع بلوغ در دختران و پسران. یکی از اثرات اصلی به نظر می رسد به تضعیف بدن در پاسخ به عفونت مانند افزایش احتمال آسم و تحریک واکنش های آلرژیک به واکسن.

همچنین در rt.com کانزاس ساکنان نوشیدن آب آلوده به مدت شش سال در حالی که دولت در نشست محکم آزمایش های شیمیایی

به جای راه انداختن یک حمله همه جانبه در مقابل بدن و سپس برای همیشه مواد شیمیایی ماهرانه براندازی آن است که شاید به همین دلیل آنها را اراذل و خیلی داد و بیداد. آن را دشوار است به دانستن دقیقا چگونه مضر برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی هستند اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که آنها اعتصاب نمی ناچیز ضربه به سلامت افراد در معرض تماس با آنها.

یک چیز قطعی است هر چند: برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی هستند در همه جا. با توجه به تحقیقات از سال گذشته حتی آب باران در امریکا برای همیشه شامل مواد شیمیایی — عهد به آلودگی رودخانه ها و آب های زیرزمینی. بطری آب به طور کامل غیر قابل تنظیم با توجه به اینکه برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی و هیچ تضمینی وجود ندارد که این سطوح خواهد بود و هر پایین نسبت به شیر آب.

همچنین در rt.com سرطان زا آلاینده شناسایی شده در اکثر شیر آب در سراسر آمریکا – مطالعه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی