آنچه در مورد توقف جنگ بی پایان? مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار توافق به رای کردن ایران به جنگ با وضوح چرا که آن را یک حزبی شگرد توسط دموکرات ها

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این قطعنامه که بلوک او را از استفاده از زور علیه ایران یک حزبی ترفند توسط دموکرات ها حتی اگر او فعالیت در صلح پلت فرم و برخی از نزدیکترین متحدان حمایت از این پیشنهاد.

“ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز چهارشنبه افزود که تهران را “یک روز زمینه” اگر دست خود را بسته بود.

“دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه. اجازه ندهید این اتفاق می افتد!” وی ایران با اکثریت.

در خطر است, جنگ ایران و قدرت های قطعنامه پیشنهاد شده توسط دموکرات ها در پی هواپیماهای بدون سرنشین ترور ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد در ماه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دستور حمله سلیمانی – که رهبری بین المللی سپاه قدس ایران در انقلاب اسلامی سپاه پاسداران (سپاه) – داشتن او اعلام کرد که “یک عدد تروریستی” در جهان است.

ایران انتقام پرتاب موشک در برابر ما دو پایگاه در عراق است. گزارش های رسمی در آن زمان گفت: هیچ تلفات وجود دارد اما پنتاگون است پس گفت که بیش از 100 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا رنج می برد “جزئی صدمات ناشی از ضربه مغزی” در بمباران. هر دو تهران و واشنگتن خودداری از تشدید بیشتر.

این دموکرات اکثریت مجلس نمایندگان اما ضبط این فرصت را به تصویب یک قطعنامه گفت که هیچ توهین آمیز علیه ایران را می توان بدون کنگره تصویب.

همچنین در rt.com اعتراض به سرکوب مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران

تحت قانون اساسی آمریکا رئیس جمهور این است که فرمانده کل قوا از نیروهای مسلح اما کنگره این قدرت را اعلام جنگ. آن است که اعمال قدرت پس از جنگ جهانی دوم به این جریان “جنگ علیه ترور” است که بر اساس دو باز مجوز برای استفاده از نیروی نظامی (AUMF) و قدمت آن به سال 2001 و 2002.

Senator Tim Kaine (D-ویرجینیا), هیلاری کلینتون در سال 2016 در حال اجرا همسر به دنبال احیای کنگره جنگ قدرت برای سال. حزب خود را تلاش برای استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن – هر چند در نهایت بیهوده – باید دمیده باد به Kaine بادبان.

وضوح خود را خواهد هدایت رئیس جمهور “به خاتمه استفاده از ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح برای جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران و یا هر بخشی از آن را دولت و یا نظامی مگر اینکه به صراحت مجاز توسط یک اعلام جنگ و یا خاص مجوز برای استفاده از نیروی نظامی علیه ایران است.”

در حالی که وجود دارد برخی از شایستگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال که دموکرات هستند و تنها صحبت کردن چک در قدرت ریاست جمهوری است زیرا او رئیس جمهور چند جمهوری خواهان در هر دو مجلس سنا و مجلس که به طور معمول در گوشه ای خود را به پایین پرتاب کرده اند حمایت خود را پشت Kaine پیشنهاد.

تشکر. مت Gaetz (R-فلوریدا) معروف “رای دادند و قلب او را” ماه گذشته با این استدلال که پایان دادن به جنگ های بی پایان است که در واقع پلت فرم برگ برنده خود را زد و در سال 2016. سناتور رند پل (R-کنتاکی) و مایک لی (R-یوتا) به اشتراک گذاشتن احساسات و گفته اند که آنها را برای رای دادن به Kaine قطعنامه پس از آن می آید تا در مجلس سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در واقع مبارزه برای بیرون کشیدن نیروهای نظامی آمریکا از خاورمیانه است اما پس از مجوف در واشنگتن استقرار و نگهداری آنها در عراق و افغانستان است. او همچنین به دنبال یک خط در ایران و پشتیبانی توسط خود neoconservative سیاست خارجی مشاوران.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-کنتاکی) مخالفت با قطعنامه استدلال آن را “به شدت محدود نظامی آمریکا را عملیاتی انعطاف پذیری لازم برای دفاع از خود در برابر تهدیدات ناشی از ایران است.” او نمی تواند جلوگیری از رای دادن در آن.

هشت سناتور جمهوریخواه حمایت از حرکت برای شروع بحث روز چهارشنبه با رای نهایی بودن 51-45. این نشان می دهد که Kaine پیشنهاد ممکن است به خوبی دریافت پشتیبانی از 51 سناتور زمانی که رای گیری نهایی صورت می گیرد گاهی اوقات در روز پنج شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اطلاع سنا او در نظر دارد به وتو قطعنامه ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی