یکی برای اسکاتلند طرف St Mirren با عصبانیت مشت او زانو پشت به آن سوکت قبل از captaining کنار او برای یک بازی کامل برای تکمیل یک بهبود قابل توجه از عذاب آور آسیب که در سمت چپ او مستعد در زمین.

جین اوتول شد captaining جقه مبتنی بر طرف در اسکاتلند زنان فوتبال لیگ دسته اول هنگامی که او در برخورد با مخالفان بازیکن از اینورنس کالدونین خار در حالی که به چالش کشیدن برای توپ نزدیک خط نیمه راه.

غلت به چمن در عذاب چوبی-سخت ابزار بازیکن بلافاصله متوجه شدم که او زانو حال ظهور وحشتناکی از محل مبارزه را از طریق درد شدید در تلاش برای سیلی استخوان بازگشت به محل.

هنگامی که او تلاش اولیه در تصحیح مشکل شکست خورده به نظر ترمیمی اثر اوتول شروع به باران از کوره در مشت او بیرون زده راست زانو موفقیت با خود او عمل قبل از فروپاشی در کنار او.

بازیکنان از هر دو باشگاه های دیوانه وار هشدار داور برای این مشکل که به نظر می رسد که حاکی از برای درمان پزشکی.

واکنش فوق العاده به یک آسیب است که در طول تاریخ نگه داشته و بازیکنان را برای ماه اوتول بهبود به بازی بقیه بازی و فکر این است که دچار هیچ آسیب پایدار از وحشیانه حادثه است.

نوشتن در رسانه های اجتماعی, St Mirren, WFC ستایش کاپیتان خود را برای بودن “ساخته شده از مسائل دشوار”اضافه کرد: “شما نمی توانید خوب به او پشت کردم و بازی کامل 90 دقیقه.

“آنچه یک دختر. دررفتگی زانو ضربه آن را به عقب و حمل بازی. چه یک کاپیتان چه تعهد است.”

همچنین در rt.com فوتبالیست ممنوع برای 5 سال برای گاز گرفتن حریف تناسلی مرد پس از بازی در فرانسه

اوتول که تمدید قرارداد خود با این باشگاه در پایان ماه ژانویه پس از بازی در پشت در بال و در هافبک مرکزی در طول زندگی حرفه ای او همچنین برنده تحسین از طرفداران.

“شما نمی بینید که در این بازی است که برای مطمئن” نوشت: یکی از ستایش یک بازیکن که در توصیف فوتبال به عنوان “زندگی” و لیست خود را به عنوان منافع شب و شکلات.

“دریافت کاپیتان” در پاسخ به یکی دیگر از. “سخت است که به عنوان f****** * * * ناخن که.”

چارلی, دهنی, که برای لیگ برتر کنار Bournemouth winced در وحشت و مجبور شد برای چهار سال زمانی که او دررفتگی زانو خود را در یک شبیه پاییز سال گذشته است.

اوتول نیز فرار از بدبختی رنج می برد لیورپول زنان دروازه بان Fran Kitching که از دست رفته یک مسابقه در ماه گذشته هنگامی که او را برداشت تا دو چشمان سیاه و نیاز به بخیه برای مقابله با یک جای زخم در سراسر سر او بعد از یک آسیب پایدار در آموزش.

فوتبالیست اغلب بدخیم برای رفتن به زمین بیش از حد به راحتی اما لیست بازیکنان که باید استقامت را از طریق درد مشقت بار است که یکی از طولانی.

تاتنهام مهاجم Heung-Min پسر بازی به ثمر رساند و دو بار تکمیل تیم های برنده شدن در استون ویلا روز یکشنبه گذشته با وجود داشتن یک بازوی شکسته اگر چه او در حال حاضر انتظار می رود به دست بقیه فصل را با یک آسیب است که اسپرز, رئیس, خوزه مورینیو بستری ترک کرده بود این باشگاه با “قلب های شکسته”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی