چه گنگ f*ck!’ UFC افسانه Bisping اشک به MLB قهرمان عجیب و غریب برای مغلوب ساختن پیشی جستن-coronavirus تئوری توطئه

UFC افسانه Michael Bisping دارای برچسب سری جهانی قهرمان اوبری هاف “خنگ و دندان” برای او حیرت انگیز تئوری توطئه مرگبار coronavirus منتشر شد توسط دموکرات ها به ضرر اقتصاد آمریکا و تضعیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ادامه مطلب: CORONAVIRUS کوس, ورزش…اما Khabib در مقابل تونی در UFC 249 هنوز هم پیش رفتن (تصویری)

در عجیب و غریب را در زمان coronavirus همه گیر قهر کردن یک حامی سرسخت رئیس جمهور به ما تهمت متهم Deomcratic حزب تبانی با مردم چین به انتشار قاتل COVID19 ویروس برای صدمه زدن به اقتصاد ایالات متحده و تضعیف دستاوردهای مغلوب ساختن پیشی جستن برای رسیدن به “رکورد” در بازار است.

“مضحک دموکرات ها سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus. من واقعا بر این باورند که حزب دموکرات کار کرده و با چینی ها به انتشار این ویروس و در انجام این کار عمدا صدمه زدن به اقتصاد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در رکورد. نه به ذکر است خطر سلامت [جهان],” 43 ساله نوشت: امضای قرارداد با برچسب ‘بد’.

قهر کردن تئوری توطئه شد و به طور گسترده ای به تمسخر و دریافت تورنت الگوهای رفتاری از کاربران رسانه های اجتماعی در پاسخ.

توییت جلب توجه سابق UFC میان قهرمان Bisping که تعطیل توطئه در به طور معمول کم حرف ،

“چه خنگ تماشا”, بریت توییتی. مصمم هاف آماده بود به پایین پرتاب و ایجاد برخی از توییتر گوشت گاو با UFC Hall of Famer, bizarrely به چالش کشیدن Bisping به یک آزمون املا که جذب حتی بیشتر مایه خنده و تمسخر.

این اولین بار نیست هاف آمده است در زیر آتش خود را تیز انداز آنلاین. در نوامبر 2019, Huff, نوشته شده ویروسی جیر نیز در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او بود در حالی تفنگ محدوده برگزاری یک استفاده می شود هدف چند گلوله سوراخ.

این همراه است با عنوان: “گرفتن پسران من روت کردن در مورد چگونه به استفاده از یک تفنگ در صورت بعید است برنی ساندرز ضربان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. که در این صورت دانستن اینکه چگونه به طور موثر استفاده از یک تفنگ تحت سوسیالیسم خواهد بود که باید.”

ادامه مطلب: جابجایی? در پشت درهای بسته? بررسی UFC گزینه برای Khabib v فرگوسن باید نیویورک مبارزه بود لغو

قهر کردن لذت می برد 13 لیگ اصلی بیس بال فصل است که در آن او معلوم شد برای خلیج تمپا شیاطین سرخ, Houston Astros, Baltimore Orioles دیترویت ببر و غول سان فرانسیسکو شد اما ممنوع از غول از حضور در یک رویداد بزرگداشت خود را در سال 2010 سری جهانی قهرمانی این سال است.

در پاسخ هاف گذراند یک داغدار بیانیه به غول که هنوز هم دوخته صدای جیر جیر در مشخصات خود را که در آن او در دفاع از خود “اتاق قفل طنز” به معنای به “طنز و طعنه آمیز” و آنچه از قضا سست کردن غول, اتاق پانسمان برای کمک به آنها را پرچ جهان سری عنوان یک دهه پیش.

در سمت تیره تر از آن ‘طنز’, Huff آمد تحت موشکافی در این سال هنگامی که او توییتی در مورد حمله به ایران و ربودن زنان خود را “به ما خوراک انگور, در میان چیزهای دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de