بوروسیا دورتموند را wunderkind Erling Haaland تأکید رو به رشد خود شهرت با دو گل برابر پاری سن ژرمن در یک عملکرد مورد ستایش قرار داد به عنوان پر شور هواداران.

Haaland, 19 که آلمان پیوست و از طرف ردبول سالزبورگ در اواخر ماه دسامبر به آمار زمین در حال اجرا در خانه جدید خود را. و نروژی هیتمن ادامه داد: قابل توجه خود را اجرا و به ثمر رساند فرم با یک بند در برابر پاریس باشگاه است که می تواند سپردن سابق دورتموند رئیس توماس Tuchel و نفت خیز بارسلونا برای یک فصل دیگر از لیگ قهرمانان بدبختی است.

اما اگر همه چیز را دقیقا رفتن swimmingly برای نیمار Mbappe و شرکت. در پایتخت فرانسه, همان, قطعا نمی توان گفت از Erling Haaland.

همچنین در rt.com “او چیز دیگری: Haaland شبکه 20 دقیقه هتریک در بوندسلیگا به عنوان اولین wonderkid کمک می کند تا دورتموند به باز گشت پیروز

نروژی نوجوان خود را ادامه داد red-hot اجرا در مقابل هدف برای دورتموند با 10 و 11 گل برای این باشگاه فقط در هفت حضور او به عنوان چپ اروپایی طرفداران فوتبال و تحلیلگران purring با عملکرد فوق العاده خود را.

Haaland برای اولین بار بود که به طور معمول درنده مهاجم هدف او به عنوان کشف و ضبط بر سست توپ در محوطه جریمه. اما اگر او برای اولین بار بود که یک روال پایان دوم خود را به چیزی خاص.

استفاده از این نوع از سرعت برخی را در نظر غیر معمول برای یک مرد خود را نسبت Haaland ضامندار بر روی یک طریق توپ و انداخته صاعقه از اعتصاب به گوشه بالا سمت چپ از 20 متری.

او در حال حاضر به ثمر رساند لیگ قهرمانان اهداف این فصل از کل بارسلونا و تیم ملی. او حرفه ای بیشتر حملات در این رقابت ها از هر دو Eden Hazard and Philippe Coutinho. و به نظر می رسد به عنوان اینکه او فقط گرفتن آغاز شده است.

این gangly, ورزش, موهای مهاجم پسر سابق لیدز یونایتد و منچستر سیتی (و قابل توجه دشمن از Roy Keane) الف-اینگه Haaland; یک بازیکن است که تا به حال یک جامد اما شوم حرفه ای در زبان انگلیسی پرواز بالا.

در واقع او در یک بیمارستان لیدز – واقعیت این است که بدون شک برگ برخی انگلستان حامیان لعن این واقعیت است که Haaland نمی تصمیم به دنبال میراث فرهنگی کشور محل تولد خود را در صحنه بین المللی فوتبال ،

او به نظر می رسد پر برکت با تمام ویژگی های طبیعی مورد نیاز از یک مهاجم است اما در بالای خود را آشکار اتمام توانایی قدرت خود را بر روی توپ و سوزاننده سرعت ایستاده بود در عملکرد چشمگیر.

همچنین در rt.com پنج گل در 59 دقیقه برای دورتموند… نوجوان احساس Haaland است ایجاد خود را به عنوان جهان فوتبال, بزرگترین ستاره جوان

در واقع یکی box-to-box اجرا در طول روز سه شنبه برخورد با پاری سن ژرمن او را دیدم با سنجش زمان در فقط 6.64 ثانیه برای 60 متر با حداکثر سرعت دویدن – یک زمان است که باید واجد شرایط او را برای جهان داخل سالن قهرمانی 60 متر نهایی در سال 2018 است.

پس از آخرین نمایشگاه ناوگان و پتک ضربه چشم همه خواهد Haaland او به عنوان سفر به پاریس با دورتموند طرف به دنبال پایان کار هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im