WH تایید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مشترک جدول’ با برزیل فرستاده 3nd رسمی برای تست مثبت برای coronavirus پس از مراجعه ما

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک جدول با یک برزیلی رسمی است که پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 کاخ سفید تایید کرد و پس از دو نفر دیگر در حال حاضر برای همان دیدار داشت و برای انجام این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس با رسمی را در دیدار با یک هیات برزیلی در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا آخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک شان کانلی گفت: در بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید در اواخر شب جمعه.

“در این شب به ما آموخته از دیگر شام مهمان یکی از این های جدول با رئیس جمهور و کاخ سفید هیئت بود که علامت-رایگان تا صبح امروز و پس از آزمایش مثبت” کانلی نوشت:, و اضافه کرد که این دو در حال صرف “زمان بیشتری را در نزدیکی.”

این تعاملات خواهد بود. به عنوان کم خطر برای انتقال هر CDC دستورالعمل و به عنوان مثل وجود دارد هیچ نشانه ای برای خانه قرنطینه در این زمان.

در حالی که این بیانیه نه شناسایی رسمی برزیل سفارت تایید کرد که سفیر خود را از ما نستور فرستر حال آزمایش مثبت در اوایل روز جمعه با اشاره او قرار داده بود خود را به انزوا و به عنوان یک “اقدام احتیاطی.”

در همان دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در تماس با دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten که روز بعد آزمایش مثبت برای ویروس. یک عکس گرفته شده در جلسه را نشان می دهد جایگاه دو سمت-توسط-جانبی هر چند کاخ سفید گفت که آنها تا به حال “تقریبا هیچ فعل و انفعالات” با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نیز کمرنگ جلوه دادن نگرانی در مورد سلامت خود را. یکی دیگر از برزیلی رسمی در این سفر سناتور Nelsinho Trad نیز تایید آلوده در روز جمعه.

همچنین در rt.com “من نگران نیست’: مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن ترس او CORONAVIRUS پس از Bolsonaro را comms sec او در ملاقات Mar-a-لاگو تست مثبت

چرا که او نشان داده است هیچ علائم کانلی گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک تست اما گفت که “در ادامه به نظارت و مراقبت از رئیس جمهور” و ارائه به روز رسانی در هر گونه پیشرفت.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به تازگی به حال خود Covid-19 ترساندن با شایعات پرواز در مطبوعات محلی گزارش می دهد که او تا به حال قرارداد پاتوژن اما یک آزمون برای ویروس آمد تا منفی او گفت: در روز جمعه.

برزیل تایید کرده است فقط بیش از 150 نفر از coronavirus در درون مرزهای آن با توجه به برگه منتشر شده توسط منطقه ای سلامت بخش در حالی که ما تا کنون شمارش بیش از 2100 بیماران آلوده با برخی از مرگ و میر 44

همچنین در rt.com برزیل Bolsonaro می گوید او آزمایش منفی برای Covid-19 با وجود گزارش

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de