وست سوء ادعا می کند: پلیس و احزاب تبدیل چشم’

نهادهای سیاسی موفق به پاسخ به ادعاهای تاریخی از سوء استفاده جنسی از کودکان وجود دارد اما مدارک و شواهد از یک حرکت سازمان یافته کودک آزار شبکه در وست مینستر پرس و جو پیدا کرده است.

مستقل تحقیق به سوء استفاده جنسی از کودکان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک “مشکل قابل توجهی” از احترام نسبت به مردم از شهرت.

مدتها در انتظار گزارش به اتهامات انتقاد احزاب سیاسی و پلیس برای اقدام در اطلاعات است.

آنها تبدیل به یک “چشم” را گفت.

  • چگونه از سوء استفاده جنسی از کودکان تحقیق در آثار
  • حزب لیبرال دموکرات بازگردد خداوند جراحی پس از پروب

در این گزارش که موسسات “به طور منظم خود قرار داده و شهرت و یا منافع سیاسی قبل از حفاظت از کودکان”.

آن اشاره کرد به عنوان مثال سابق و رهبر حزب لیبرال خداوند جراحی بود که مورد انتقاد قرار نیست اقدام اطلاعاتی که اواخر MP سیریل اسمیت تا به حال آزار کودکان.

خداوند جراحی گفت: پرس و جو در سال گذشته چگونه در سال 1979 او موفق به عبور اتهامات علیه پس از آن MP برای راچدیل – حتی اگر به اعتقاد او آنها را به درست باشد – از آنجا که آن را “تاریخ گذشته”.

او پس از آن توصیه می شود اسمیت برای سلحشوری.

‘پخش کردن شایعات’

Prof Jay Alexis که ریاست این تحقیق گفت: “روشن است که برای دیدن وست موسسات بارها و بارها شکست خورده برای مقابله با اتهامات سوء استفاده جنسی از چشم پوشی به طور فعال محافظ معتادان است.”

اما این گزارش هیچ شواهدی از یک هماهنگ “کودک آزار حلقه” در وستمینستر پس از ادعاهای fantasist کارل بیچ بود که آمریکا در سال گذشته برای ساخت اتهامات کاذب.

آن اظهار داشت: هیچ اثبات این شبکه پوشش داده بود تا توسط سرویس های امنیتی و یا پلیس.

این گزارش همچنین مشخص شده که چگونه نخست وزیر مارگارت تاچر و سابق حزب محافظه کار رئیس نورمن Tebbit آگاه بودند در سال 1980 از شایعات در مورد MP پیتر موریسون داشتن “یک میل شدید برای پسران” اما هیچ چیز در مورد آن.

اتهامات “باید پله زنگ زنگ در دولت” را گفت.

آن یافت می شود وجود داشته است “مطابق فرهنگ برای سال” در حزب محافظه شلاق’ دفاتر به “محافظت از تصویر” از حزب “بازی کردن شایعات و حفاظت از سیاستمداران از شایعات بی اساس و یا رسوایی در همه هزینه ها”.

در این گزارش گفت که در آن زمان “هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت در مورد سرنوشت کودکان درگیر با وضعیت و نگرانی های سیاسی فارغ از همه چیز”.

“حتی اگر ما پیدا کردن شواهدی از یک وستمینستر شبکه اثر ماندگار در کسانی که رنج می برد به عنوان کودکان از آزار جنسی توسط افراد مرتبط با وست مینستر شده است فقط به عنوان عمیق” به آن اضافه شده است.

جراحی انفعال ‘نابخشودنی’

پس از خداوند جراحی به شواهد و مدارک به درخواست او به حالت تعلیق در اسکاتلند لیبرال دموکرات. اما این حزب بعدها مشخص شد که وجود دارد “هیچ زمینه ای برای عمل” در برابر سیاستمدار است که در سابق MSP و Holyrood رئیس جلسه.

یک لیبرال دموکرات گفت: سخنگوی حزب خواهد بود “به طور کامل خواندن” این آخرین گزارش خود اضافه کرد که “سیریل اسمیت اعمال شد ننگین و منفور”.

یک وکیل به نمایندگی از هشت اسمیت قربانیان گفت: خداوند جراحی را به “انفعال” پس از اینکه گفته اسمیت خود را که او تعرض پسران جوان شد “نابخشودنی”.

ریچارد گلزن گفت: خداوند جراحی داده نمی شود مقصر اسمیت جرایم اما “خود را برای شکست خود را متوقف اسمیت زمانی که او تا به حال شانس”.

“این قطعا باید در حال حاضر کاتالیزور برای یک گزارش اجباری قانون قانع کننده ای کسانی که مشکوک به کودک آزاری به گزارش نگرانی های خود را,” او اضافه شده است.

این گزارش ساخته شده و تعدادی از پیشنهادات از جمله بررسی مجدد این سیاست در بخشش افتخارات پس از مرگ گیرنده – که نوار knighthoods از امثال خوار سرگرم Jimmy Savile.

آن نیز توصیه می شود ایجاد گسترده و به خوبی درک حس کرد سیاست برای همه وستمینستر موسسات.

مستقل تحقیق به سوء استفاده جنسی از کودکان در انگلستان و ولز در سال 2014 شده است بررسی ادعاهای علیه مقامات محلی, مذهبی, سازمان نیروهای مسلح و موسسات دولتی و خصوصی و همچنین افراد در چشم های عمومی.

راه اندازی زیر Savile رسوایی تحقیق تحقیق وست یکی از 15 جداگانه تحقیقات که در حال انتظار به پایان خواهد رسید بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im