Westferry برنامه ریزی ردیف: کار فشار برای عوام رای رابرت Jenrick

کار در تلاش است تا به زور مسکن وزیر رابرت Jenrick به انتشار تمام اسناد و مدارک مربوط به بحث برنامه ریزی و تصمیم گیری است.

آقای Jenrick تصویب این طرح 12 روز قبل از توسعه به 12000 پوند به حزب محافظه کار.

کار می گوید زمان را افزایش می دهد “برای پول, سوغات” سوء ظن – اما آقای Jenrick اصرار او هیچ چیز اشتباه است.

سایه مسکن, منشی, Steve Reed است فشار برای عوام رای به نیروی انتشار اسناد و مدارک.

محافظه کاران’ 80 صندلی اکثریت به معنی کار بعید است به نفع خود رای بدهند.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت BBC Radio 4 امروز برنامه آقای Jenrick تا به حال “عمل کرده و با تمام ادب و نزاکت” و به عنوان همکار او در حال حاضر پاسخ به سوالات در مورد آن در عوام “این باید پایان این موضوع”.

اما روز چهارشنبه عوام بحث امن کار را به نمایندگان مجلس بیشتر از شانس به سوالات مطرح در مورد Westferry توسعه است.

ردیف مراکز حدود 1500 صفحه اصلی توسعه در سابق Westferry چاپ آثار در جزیره سگ در شرق لندن است.

توسعه سابق دیلی اکسپرس صاحب ریچارد دزموند شخصا به حزب محافظه کار £12,000 دو هفته پس از این طرح تصویب شد, در ماه ژانویه است.

مسکن مقرون به صرفه

کار می گوید: زمان تصمیم گیری برای تصویب این طرح – فقط یک روز قبل از یک جامعه جدید زیرساخت های لوی به اجرا در آمد – را نجات داد آقای دزموند شمالی و شرکت شل تا £50 متر.

بعدا روشن شد آقای Jenrick نشسته بود کنار آقای دزموند در یک حزب محافظه کار جمع آوری کمک های مردمی شام در ماه نوامبر سال 2019.

کار می گوید آقای Jenrick نیز رد مشاوران او به کاهش میزان مسکن مورد نیاز در توسعه به طور بالقوه صرفه جویی در آقای دزموند £بیشتر 106m.

آقای Jenrick تصمیم به چالش کشیده شد Tower Hamlets شورای مجبور وزیر امور خارجه به عقب و می گویند آنچه او “غیر قانونی دلیل آشکار تعصب”.

نمایندگان خواسته دادگاه عالی به سفارش دولت به افشای ایمیل ها و یادداشت ها در اطراف معامله است.

به جای انجام این کار آقای Jenrick وکلا اذعان زمان تصمیم خود را “به رهبری منصف و مطلع ناظر به نتیجه گیری کرد که وجود یک امکان واقعی” است که او تا به حال شده است مغرضانه.

دفاع از اقدامات خود را در عوام در اوایل این ماه آقای Jenrick گفت: آن را “غیر معمول” برای وزیر امور خارجه برای رسیدن به یک نتیجه گیری های مختلف از شوراهای یا برنامه ریزی بازرسان ترین “ستیز” برنامه های کاربردی است.

‘غیر قانونی تصمیم گیری’

“من در زمان که تصمیم گیری در ایمان خوب با یک ذهن باز و من با اعتماد به نفس تمام قوانین شد و به دنبال آن در انجام,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

او گفت: نمایندگان مجلس آقای دزموند تا به حال سعی در بالا بردن این طرح با او در شام اما که او گفته بود این تاجر او نمی تواند بحث در مورد آن.

با این حال آقای دزموند گفت ساندی تایمز هفته گذشته که او تا به حال نشان داده Mr Jenrick یک فیلم تبلیغاتی برای این طرح بر روی تلفن همراه خود را در جمع آوری کمک در هتل پیچ.

آقای دزموند پاسخ نمی دهند به بی بی سی درخواست برای نظر.

کار را با استفاده از چهار عوام بحث سعی کنید به زور دولت به انتشار تمام مکاتبات مربوط به وزرا و خود را مشاور ویژه در مورد توسعه.

آقای رید گفت: “وزیر خارجه آمریکا اذعان کرده است او می دانست که او غیر قانونی مغرضانه تصمیم به تصویب ریچارد دزموند ملک معامله را نجات دهد حزب محافظه کار اهدا کننده تا £150 متر, اما هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از سوالات بی جواب مانده.”

او اضافه کرد که اگر آقای Jenrick “است و چیزی برای پنهان کردن و سپس او هیچ چیز به ترس از انتشار این اسناد”.

کار و لیبرال دموکرات ها نوشته اند به این بنده مدنی, کابینه, وزیر, آقا, علامت Sedwill به درخواست او را برای بررسی اینکه آیا آقای Jenrick شکست وزرا کد.

دفتر کابینه گفت: آقا علامت گذاری به عنوان “پاسخ به نامه ها در دوره به دلیل” اما محروم انجام یک تحقیق کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de