Westferry برنامه ریزی ردیف: Jenrick texted توسعه اموال, اسناد و مدارک نشان می دهد


مسکن وزیر رابرت Jenrick پیامک تاجر پشت یک بحث برنامه ریزی در ماه نوامبر در حالی که آماده شدن برای تصمیم گیری که آیا برای تایید آن به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک نشان می دهد.

پیام های منتشر شده توسط Mr Jenrick نشان می دهد او پیامک ریچارد دزموند به می گویند که او امیدوار است برای دیدن او به زودی پس از نشستن در کنار او در یک شام شب قبل از.

کارگری گفت: آن را نشان داد “اختلاف” در Mr Jenrick حساب از حوادث.

اما خیابان داونینگ گفت: “بوریس جانسون در حال حاضر در نظر گرفته موضوع “بسته”.

در میان تماس از مخالفت نمایندگان مجلس برای تحقیق کامل توسط کابینه وزیر انگلستان را بالا مدنی خوانده شده را علامت Sedwill گفت: آقای Jenrick داده بود یک “کامل و واقعی حساب” از اقدامات خود را.

آقای Jenrick منتشر شد مقالات به آمار در کار اتهام “پول نقد برای سوغات” در رابطه با تایید خود را از عظیم توسعه مسکن در سایت سابق Westferry چاپ آثار در شرق لندن است.

این اسناد شامل مکاتبات شخصی بین وزیر و آقای دزموند مالک از توسعه دهندگان ملک Northern & Shell در اجرای این تصمیم در 14 ژانویه.

آنها نشان می دهد که پس از جمع آوری کمک های مردمی شام در 18 نوامبر که در آن آقای Jenrick نشسته در کنار تاجر آقای دزموند درخواست دیدار با وزیر و پیشنهاد او به سایت مراجعه در جزیره سگ.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای Jenrick خواسته یک عضو از کارکنان خود را به ترتیب این ایمیل نشان می دهد. اما روز بعد آقای Jenrick گفت: متنی که آنها نباید دیدار دوباره برای جلوگیری از “هر گونه ظاهر تحت تاثیر قرار”.

مرتب جلسه به نظر می رسد که لغو شده و نزدیک به یک ماه بعد به دلیل Mr Jenrick بود در مجلس برای ملکه سخنرانی.

آقای دزموند که اهدا £12,000 محافظه کاران دو هفته پس از تصمیم های برنامه ریزی شده بود, شده بود, لابی گری برای پیشنهاد 1,500-صفحه اصلی توسعه به جلو بروید قبل از شورای محلی, Tower Hamlets معرفی یک مالیات به پرداخت هزینه برای خدمات محلی.

آقای دزموند ارسال یک متن به آقای Jenrick گفت: “ما نمی خواهیم به مارکسیستها بارهای از سازمان حفاظت محیط زیست (sic) برای هیچ چیز”.

ایمیل های داخلی از وزارت مسکن نشان می دهد آقای Jenrick بود “ضعیف” این پروژه با مقامات هشدار آنها وجود دارد “حساسیت با زمان” و درخواست از آنها به او توصیه قبل از کریسمس.

در یک سند یک کارمند دولت گفت: وزیر امور خارجه می خواستم توسعه امضا کردن بعد اضافه کرد “در زمان درک من این است که SoS است/مصر بود که تصمیم صادر شده این هفته یعنی فردا – به عنوان هفته آینده زنده ماندن این طرح نهفته تغییر در لندن CIL [یک برنامه ریزی اتهام] رژیم”.

اسناد منتشر روشن است که آقای Jenrick حمایت از پروژه مسکن در صورت مخالفت مقامات است.

آقای Jenrick نیز منتشر شد نامه ای به صندلی مسکن جوامع و دولت های محلی انتخاب کمیته آشکار است که او آگاهانه کارمندان دولت از شام با آقای دزموند یک ماه بعد در ماه دسامبر.

او گفت: “در اولین روز کامل در پس از انتصاب مجدد به من گفت: من دفتر خصوصی من تا به حال ملاقات آقای دزموند برای شام که او مطرح کرده بود نرم افزار که گفتم بحث نیست,” او نوشت.

‘انفجاری’

کارگر گفت: “مواد منفجره آیات” پیشنهاد آقای Jenrick “با عجله از طریق” نرم افزار به طوری که آقای دزموند شرکت می تواند در اجتناب از مالیات.

“اسناد به وضوح نشان می دهد که آقای Jenrick آگاه نیست مقامات بلافاصله پس از ملاقات خود با آقای دزموند” سایه جوامع وزیر Steve Reed گفت. “به جای ‘بسته’ بحث به عنوان او ادعا می کند او آغاز تماس با آقای دزموند توسط متن پیام روز بعد.”

او گفت که او “دور از راضی” با آقای Jenrick پاسخ این ادعا متن مبادلات با آقای دزموند بودند “بسیار نامناسب” و “نه در روح وزرا کد رفتاری”.

“مسکن وزیر نیاز به توضیح این اختلاف به عنوان یک مسئله فوری: مردم باید اطمینان دارد که نه یک حکومت برای محافظه کاران و ثروتمند خود را در اهداکنندگان و یکی دیگر از حکومت برای هر کس دیگری,” او اضافه شده است.

صحبت کردن در مجلس عوام قبل از این اسناد منتشر شد, آقای Jenrick گفت که این اتهامات “نه به سادگی اشتباه است اما در واقع ظالمانه” اما او اعتراف کرد “همه چیز می تواند و باید انجام می شده متفاوت است”.

“در انعکاس من باید رفتار ارتباطی متفاوت,” او گفت:.

‘فیلم تبلیغاتی’

آقای Jenrick تصمیم به تصویب توسعه به چالش کشیده شد Tower Hamlets شورای مجبور وزیر امور خارجه به عقب و می گویند آنچه او “غیر قانونی دلیل آشکار تعصب”.

نمایندگان خواسته دادگاه عالی در ماه آوریل به سفارش دولت به افشای ایمیل ها و یادداشت ها در اطراف معامله است.

به جای انجام این کار آقای Jenrick وکلا اذعان زمان تصمیم خود را “به رهبری منصف و مطلع ناظر به نتیجه گیری کرد که وجود یک امکان واقعی” است که او تا به حال شده است مغرضانه.

آقای دزموند گفت ساندی تایمز هفته گذشته که او تا به حال نشان داده Mr Jenrick یک فیلم تبلیغاتی برای این طرح بر روی تلفن همراه خود را در جمع آوری کمک در هتل پیچ.

هنگامی که فشرده توسط SNP جوامع سخنگوی دیوید لیندن در مورد آقای دزموند ادعای آقای Jenrick گفت: “او را از آی فون خود را و به من نشان داد برخی از تصاویر از توسعه است.”

اما وزیر گفت: او گفته بود آقای دزموند “آن بود و نه مناسب برای بحث در مورد این موضوع و من نمی تواند اظهار نظر در آن را”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de