کانادا روانشناس Jordan Peterson تصمیم روسیه برای سم زدایی از آنجا که این کشور در صنعت پزشکی است که کمتر وابسته به داروسازی بزرگ از شمال امریکا, دخترش, Mikhaila گفت RT جهان جدا برنامه.

پترسون که گل رز به شهرت خود را برای آواز و unapologetic مخالفت شدید صحت سیاسی شده است مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر کلونازپام برای بیش از یک سال در حال حاضر. بنزودیازپین کلاس آرام بخش تجویز شد و به دانشگاه تورنتو استاد و نویسنده پرفروشترین کتاب ’12 قوانین برای زندگی: یک پادزهر به هرج و مرج’ در سال 2017, برای مقابله با اضطراب ناشی از خود ماندگار مشکلات خود ایمنی. اما اعتیاد تنها آشکار شد به خانواده در سال گذشته هنگامی که روانشناس بود که مبتلا به سرطان تشخیص داده که از آن او در حال حاضر بازیافت.

برجسته بهداشت vlogger Mikhaila پترسون که تلاش کرده است با سخت مشکلات خود ایمنی خود را – اما موفق به حل آنها در حال توسعه به اصطلاح ‘شیر رژیم غذایی’ – گفت که پدر او سعی در ترک مواد مخدر با رفتن سرد ترکیه’ اما آن را به رهبری “وحشتناک خروج” قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

رفتن به روسیه برای درمان در شروع سال بود “وحشتناک تصمیم” برای خانواده Mikhaila اعتراف به میزبان baillie به عنوان آن چیزی نیست که مردم از غرب معمولا انجام دهد.

بنزودیازپین سم زدایی است “نسبتا خطرناک و بسیار ناخوشایند” روش و Petersons به سادگی نمی تواند پیدا کردن یک موسسه پزشکی است که می تواند انجام آن در شمال امریکا و یا در هر نقطه دیگری در جهان است.

“آمدن به اینجا برای انجام سم زدایی شد و ما آخرین گزینه” Mikhaila گفت و توضیح داد که این روانشناس با تجربه یک “وحشتناک در ماه گذشته. او تقریبا مرده بود چندین بار.” اما به نظر می رسد روسیه حرکت می کند پرداخت می شود به عنوان Mikhaila نشان داد او در حال حاضر “به خوبی انجام می دهند با توجه به شرایط… او را بهتر از من دیده ام او را در حداقل شش ماه.”

همچنین در rt.com Jordan Peterson doc هنوز هم می شود مراسم افتتاحیه پس از پیدا کردن خود را در زیر ‘انصراف از فرهنگ’ سفت بلوک

این vlogger همچنین هشدار داد از “سوء تفاهم بزرگ در مورد خطرات ناشی از وابستگی جسمی” در ارتباط با بنزودیازپین کلاس آرام بخش. پدر او تا به حال یک “بسیار شدید واکنش” به مواد مخدر, اما “من تا به حال صدها و صدها نفر از مردم رسیدن به من گفتن آنها تا به حال همان تجربه با بنزودیازپین,” او گفت:.

پزشکان در حفظ و تجویز مواد مخدر خطرناک و پترسون معتقد است دلیل این امر این است overdependence صنعت پزشکی در آمریکا و کانادا در شرکت های دارویی.

اگر شما رفتن به دانشکده پزشکی بسیاری از دوره های آموزشی شما را در حال حمایت از شرکت های دارویی. افرادی که معنی خوبی, رفتن به مدرسه پزشکی و شاید تدریس توسط مردم اشتباه و سپس تا پایان overprescribing.

Mikhaila گفت که “بخشی از دلیل ما فکر کردیم که روسیه یک گزینه خوب است که سیستم پزشکی اینجا نیست به عنوان حمایت از شرکت های دارویی به عنوان آن را در شمال امریکا است.” وقتی که میزبان استدلال کرد که داروسازی بزرگ شده است و در تلاش برای نفوذ در دولت و پزشکان در روسیه بیش از حد او پاسخ داد که “آن را تقریبا به عنوان بد” که در آمریکا یا کانادا.

همچنین در rt.com Jordan Peterson رادیکال ‘ضد سانسور’ پلت فرم وعده رایگان سخنرانی – اما آن می تواند ارائه است ؟

اما vlogger گفت: او داستان خود را ساخته شده او را بی اعتمادی به مقامات پزشکی در دسترس نباشد. او دچار شدید اختلال خود ایمنی همیشه از دوران کودکی که منجر به آرتروز لگن و مچ پا تعویض خارش و ثابت افسردگی – اما پزشکان می تواند هیچ چیز در مورد آن.

Mikhaila تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال یک راه حل خودش و “معلوم شد از آن می تواند به طور کامل با کاهش بسیار شدید اقدامات رژیم غذایی” در یک ماده از ماه.

اما زمانی که او بعد از بحث و گفتگو با پزشکان چگونه او بهبود نیافته و تنها از مصرف گوشت و نمک و آب – شیر رژیم غذایی – او “اساسا خندید,” به عنوان متخصصان پزشکی فقط نمی تواند بپذیرد که وجود دارد ارتباط بین رژیم غذایی و اختلالات خود ایمنی یا بین اختلالات خود ایمنی و بهداشت روان.

این vlogger پیشنهاد کرد که افرادی که مسائل مربوط به سلامت آنها نمی توانند بفهمند با وجود دیدن پزشکان برای سال ها باید به دنبال او به عنوان مثال “آن را بر خود شروع به تست کردن چیزها: تست کردن رژیم غذایی به تست ورزش کنید و سعی کنید به کشف کردن همه چیز خود به خود.”

مشاوره او شده بود دادن به دوستان و پیروان آنلاین دیدم “صدها نفر از مردم بعد از بهبود از بیماری که به طور کلی کمتر شدید از معدن” Mikhaila گفت: اثبات این است که مداخله در رژیم غذایی می تواند کمک به کاهش وزن, درد مفاصل, خستگی مزمن و بسیاری از مسائل دیگر.

او افزود که مردم نیاز به درک یک چیز ساده است: “این مسئولیت خود را برای رفع سلامتی شما نه پزشک خود را.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی