یکی از بریتانیا کارشناسان برجسته در جاسوسی Nigel غرب استخدام شد به بررسی پرونده نوشته شده توسط دوست خود کریستوفر استیل. او به این نتیجه رسیدند آن را زباله. پس چرا آن را تقریبا سه سال برای داستان خود را به بیرون می آیند ؟

استیل رسوا سند که ادعا گسترده روابط آمریکا از رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کرملین منتشر شد BuzzFeed در ژانویه 2017 و به سرعت تبدیل به سنگ بنای ‘Russiagate.’ رسانه ها سر صحبت اصرار داشت که بسیاری از آن شده بود تائید کرد. در واقع هیچ چیز بود.

غرب استخدام به بررسی پرونده در سال 2017 به سرعت به این نتیجه رسیدند که “وجود دارد… یک احتمال قوی است که در تمام استیل مواد ساخته شده است,” با توجه به ساندی تایمز.

این است که نه فقط هر کسی نظر یا. غرب – قلم نام سابق MP روپرت Allason – یکی از بریتانیا مهمترین مقامات اطلاعاتی مهم و شناخته شده اتفاق می افتد به استیل شخصا پس از ملاقات او در ناتو هوش کنفرانس چند سال به عقب.

“من همیشه بیشترین احترام را برای او” غرب گفت: RT در روز دوشنبه. به همین دلیل است که او برای کشف برخی از اشتباهات اساسی در پرونده مانند درمان یک منبع خاص به عنوان یک کارشناس در سه به طور کامل زمینه های مختلف و یا ساخت تا وجود کنسولگری روسیه در میامی فلوریدا.

این منبع در سوال شروع می شود به عنوان یک میانه-مدیر در ریتز-کارلتون در مسکو است اما بعد از آن به عنوان یک متخصص در جنگ سایبری و بعد از آن هنوز به عنوان یک متخصص در پول شویی توسط مهاجران روسی در آمریکا و غرب توضیح داد.

در این نگاه ذاتا غیر محتمل است که این منبع تنها به عنوان اعلام کرد.

بازگشت در اوایل سال 2017 مهم نبود. استیل ادعا کرده که اطلاعاتی روسیه به دست آمده به خطر انداختن مواد – “kompromat” – در مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص در ضبط او را با زنان روسپی در ریتز-کارلتون در سال 2013 ادرار کردن در بستر همان جایی که باراک اوباما خوابیده بود قبلا. حتی FBI مدیر در زمان جیم Comey, تشریح پرونده به عنوان “شهوت پرست و تایید نشده” در شهادت به کنگره – که متوقف نمی شود او را از امضای یک نرم افزار برای یک حکم FISA که این اداره استفاده می شود برای جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین از طریق یکی از مشاوران کارتر صفحه.

همچنین در rt.com ‘Spygate’ به روز رسانی: حداقل دو FISA حکم برای جاسوسی بر روی کارتر صفحه شد ‘معتبر نمی باشد,’ DOJ می گوید:

اعتقاد به نوعی از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه توطئه هنوز هم باقی می ماند قوی در میان بسیاری از منتقدان رئیس جمهور ایالات متحده حتی اگر ‘Russiagate’ درون منفجر سال گذشته با مشاور ویژه رابرت مولر را گزارش نهایی و بی مهارت شهادت.

غرب می گوید که او ساخته شده وجود خود را گزارش پس از وزارت دادگستری بازرس کل توصیف استیل پرونده در “کاملا داغدار” از نظر طول ماه گذشته کنگره جلسات.

در واکنش به بار آیات استیل شرکت Orbis هوش کسب و کار را رد کرد و غرب را تجزیه و تحلیل به عنوان “بسیار سوداگرانه در بهترین حالت در آن اظهارات” و “با انگیزه های سیاسی,” پس از آن بود که بودجه توسط ریاست جمهوری در قانون شرکت.

همچنین در rt.com چرا ‘استیل پرونده’ در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی است که در مجموع nothingburger

استیل خودش پرداخت شد صرفا بالا-هیئت مدیره دوره: توسط Fusion GPS که یک مشتری از شرکت حقوقی پرکینز Coie دفتر نمایندگی کمیته ملی حزب دموکرات در جهت هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im