با کروناویروس وحشت جرقه در سراسر جهان کاغذ توالت کمبود مارول است نورد از ابرقهرمانان جدید برای بازگرداندن ایمان به انسانیت: ‘برف’ و ‘Safespace’. نه واقعا قهرمانان نیاز داریم اما احتمالا آنهایی که ما سزاوار است.

شناخته شده برای شخصیت های نمادین مانند مرد عنکبوتی هالک و کاپیتان امریکا و مارول ظاهرا تصمیم گرفت که از طرفداران کتاب های کمیک نیاز جدید “post-مضحک” (و نه ما) قهرمانان. سرگرمی شرکت رونمایی در تریلر جدید که خود را ‘رزمندگان’ خط شامل روانی دوقلو به نام برف ریزه و Safespace.

برفدانه بدیهی است که غیر دودویی و “می رود آنها/آنها” مارول اشاره کرد. جنسیتی-مایع دوقلو vanquishes دشمنان با “برفدانه شکل پرتابه.”

“این معانی از کلمه “snowflake” در فرهنگ ما در حال حاضر چیزی شکننده و این است که یک شخصیت است که آن را تبدیل به چیزی تیز” کتاب کمیک شرکت مفید توضیح داده شده است.

Safespace که شناسایی به عنوان مرد است که قادر به ایجاد یک نیروی دفاعی زمینه – شاید برای محافظت از مردم از اشتباه و غلط بودن جنسیتی ،

جادویی دوقلو هستند “بیش از حد آگاه از فرهنگ مدرن” و دیدن قدرت فوق العاده خود را به عنوان یک “post-جالب مراقبه در استفاده از خشونت برای مبارزه با قلدری” مارول سازمان ملل متحد از قضا نوشت.

تریلر و نمایشگاه این جفت ارز به نظر می رسید به طوری باور نکردنی است که در بسیاری از رسانه های اجتماعی در ابتدا فکر است که آن را جعل استادانه درست شده.

همچنین در rt.com مارول را معرفی ترانس قهرمان ‘به زودی’ در تلاش برای رفتن بیدار در مرحله جدید از فیلم

دوقلوها علامتی از یک مشکل بزرگتر: که در سمت چپ “هرگز اجرا می شود از ایده های بد,” بازیگر و مفسر سیاسی Mindy Robinson استدلال کرد.

در حالی که فوق العاده-اواز یا موسیقی دو نفری بودند که به طور گسترده ای در سطل آشغال در توییتر یک دیدگاه ایشان تشکر مارول به صورت روشن در این حالت تاریک و نامشخص زمان.

“فقط زمانی که جهان نیاز به برخی از سبک سری در اینجا می آید 2020 مارول کمیک جدید خود را با قهرمانان …SAFESPACE و برف ریزه. با تشکر از شما تعجب شما در حال صرفه جویی در زندگی می کند.”

این اولین بار نیست که مارول به دنبال بسیار پرطرفدار تصویب ‘خواب’ فرهنگ است. در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که این امر معرفی یک ترانس قهرمان “خیلی زود است.”

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی