“ما مرد ایران و ما بخوان آنچه ما می خواهیم’: حامیان دریچه امیدی در باشگاه در تیم فاتح جام حذفی از Tranmere

Manchester United supporters مورد استفاده خود را در جام حذفی پیروزی مقابل Tranmere Rovers به بیانیه ای از مخالفت این باشگاه سلسله مراتب در یکشنبه, شعار برای حذف از تیم اجرایی نایب رئیس اد وودوارد.

اوله گونار Solksjaer برطرف فشار برافراشتند پس از او توسط تیم خود را تحقیر و شکست به رئال در اواسط هفته با ارسال شش گل بدون پاسخ گذشته یک پوسته شوکه Tranmere طرف.

اما این بازی خواهد بود شاید به عنوان به یاد ماندنی را برای اقدامات ایالات حامیان در غرفه فقط به عنوان بسیار به عنوان بازیکن در زمین بعد از آنها حمایت صریحتر مبارزه برای تغییرات در این باشگاه را رهبری طول ثابت است.

همچنین در rt.com “آنها حتی خراب کردن مارادونا و پله!’: پوگبا عامل Raiola انتقاد شدید منچستر یونایتد

2000 یا بیشتر اعضای این سفر حمایت excoriated وودوارد و همچنین باشگاه صاحبان خانواده گلیزر برای آنچه که آنها می گویند به عنوان گمراه کننده دست زدن به این باشگاه در سال های پس از سر الکس فرگوسن پا به دور از منچستر یونایتد ستاره شرق.

این باشگاه که در حال حاضر شش امتیاز پشت سر چلسی در مسابقه چهارم و نهایی لیگ قهرمانان حافظه می دانیم که یک فصل دیگر در خارج از اروپا رقابت های باشگاه خواهد آمد شديد مجازات های مالی یا از دست دادن درآمد برای قرار دادن آن را به درستی تر و همچنین آنها را به کمتر مطلوب و مقصد برای بازیکنان در بازار نقل و انتقالات.

وودوارد که نمی شد در این بازی هدف قرار داده بود توسط ایالات هواداران با شعارهای “ما مرد ایران و ما بخوان آنچه ما می خواهیم” و گفته “اد وودوارد در حال رفتن برای مردن“.

این نفرت و بیزاری در غرفه ایستاده بود به عنوان یک مقابل منچستر یونایتد در برابر لیگ دو ساز و برگ. اوایل گیج از تازه منصوب باشگاه کاپیتان هری مگوایر, باز, نمره, دیگو Dalot و جسی Lingard اضافه کردن اهداف خود را قبل از بازی رسیده بود 20 دقیقه خوانده شده را علامت.

فیل جونز و آنتونی رزمی هر شبکه در مرحله ی دوم از نیمه اول در حالی که انفرادی ماسون گرین مجازات تنها نمره از نیمه دوم.

همچنین در rt.com وجود دارد تنها یک Mo صلاح? Liverpool star به تاریخ جهان-معروف در صف مادام Tussaud موم موزه

پرسید: پس از بازی خود را برای چشم انداز در سرودهای از حامیان مدیر اوله گونار Solksjaer اشاره کرد که هواداران را خوشحال خواهد شد هنگامی که باشگاه اقبال را تغییر دهید.

ما فقط می خواهم به نگه داشتن در کار و تلاش برای به دست آوردن نتایج درست و حرکت باشگاه رو به جلو” او گفت:. “هواداران همیشه شادتر هنگامی که شما برنده بازی و موفق هستند. ما فقط به این حق.”

یا نه این نتایج را می توان تحت رهبری فعلی باقی مانده است دیده شود اما به نظر می رسد که ایالات طرفداران روشن ساخته اند افکار خود را بر روی این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی