‘ما در حال وحشت’: Intl رسانه ها و فعالان حقوق بشر به نقل از 125 نقض آزادی مطبوعات توسط پلیس آمریکا در دوران جورج فلوید تظاهرات

پلیس آمریکا نقض قانون اساسی با دستگیری و خشونت علیه خبرنگاران پوشش anti-پلیس-خشونت تظاهرات جهانی رسانه ها و فعالان حقوق بشر گفته است. این تظاهرات به دنبال شورش در شهرستانها عمده.

“ما وحشت با ادامه استفاده از سخت و گاهی اوقات اقدامات خشونت آمیز پلیس علیه روزنامه نگاران انجام شغل خود را. اینها مستقیم نقض آزادی مطبوعات اساسی قانون اساسی ارزش ایالات متحده” کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CJP) مدیر برنامه های کارلوس مارتینز de la Serna گفت.

ما محلی و مقامات دولتی به صراحت معاف رسانه های خبری از مقررات منع رفت و آمد به طوری که روزنامه نگاران قادر به گزارش آزادانه.

پس مارس 29 نیویورک-بر اساس NGO ثبت کرده است حداقل 125 نقض از جمله 20, دستگیری علیه روزنامه نگاران بودند که پوشش اعتراضات موجب مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در بازداشت پلیس.

پلیس آمار “ده ها مطلب” خبرنگاران با اشک و گاز فلفل اسپری یا گلوله های لاستیکی و حتی پس از آنها تا به حال نمایش داده شده را فشار دهید کارت CPJ گفت: با استناد به منابع مختلف. این بیانیه پس از آن صورت محلی و بین المللی و رسانه ها گزارش دادند که روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفته اند در طول تظاهرات و متعاقب آن هرج و مرج است.

همچنین در rt.com ما عکاس خبری برخورد با “غیر کشنده دور’ & تحت فشار قرار دادند به زمین توسط مینه سوتا پلیس به دوربین نگه می دارد و نورد

هفته گذشته دو نفر از اعضای یک انتخاب خدمه تلویزیون شد و ضربه لاستیک گلوله در مینیاپولیس, مینه سوتا. سی ان ان اخبار خدمه دستگیر شد زنده در هوا در حالی که پوشش ناآرامی وجود دارد و در یک حادثه جداگانه یک عکاس برای WCCO (یک CBS وابسته) دستگیر شد. یک خبرنگار برای روسیه ریا نووستی خروجی بود که در میان کسانی که teargassed در این شهرستان است.

رسانه ها نیز هدفمند توسط تظاهر کنندگان. سی ان ان در آتلانتا و جورجیا تخریب شد در حالی که در لس آنجلس تظاهر کنندگان یورش برده و یک استودیو CBS.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz است عذرخواهی به سی ان ان برای بازداشت تیم خود را. “من مسئولیت کامل. کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد,” او گفت:. اخبار crew منتشر شد در مدت کوتاهی پس از دستگیری آنها.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de