“ما در حال رفتن به آن را از طریق’ می گوید: anti-قرنطینه کومو به نیویورک نزدیک 60,000 Covid-19 موارد

Covid-19 مرگ و میر در ایالت نیویورک افزایش یافت 237 یک شبه آوردن Empire State کل مرگ و میر به 965. هر چند دولت در حال حاضر ثبت 59,513 عفونت فرماندار اندرو کومو اصرار دارد که نیویورک را “آن را از طریق.”

کومو اعلام آمار و ارقام در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. به عنوان یک نتیجه, او گفت که او تا به گسترش دولت ‘مکث’ بخشنامه تا 15 آوریل است. بخشنامه نیاز به تمام غیر ضروری کارکنان به محل کار از خانه. یک روز زودتر به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر 14 روزه مشاوره سفر به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات پس از تعدادی از ترکیب موارد در منطقه سه جانبه دولت تصویب 65,000.

“این است که نیویورک و ما در حال رفتن به آن را از طریق” کومو به خبرنگاران گفت:. “تخصص ما در استقامت در قدرت و در ثبات است.”

همچنین در rt.com ‘لازم نیست’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد اعمال قرنطینه در New York, New Jersey & کنتیکت

هر چند کومو تمدید اقامت خود را در خانه سفارش کرد خودداری کردند در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل پیشنهاد که او ممکن است به طور کامل قرنطینه دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت کنار گذاشته طرح شرح داده شده توسط کومو به عنوان “مضحک” و “اعلام جنگ” در نیویورک.

با کومو استدلال در برابر قرنطینه منظور فرماندار بود و هنوز هم با انتقاد توسط رسانه ها در روز یکشنبه برای مردد به تعطیل کسب و کارهای کوچک تا هفته گذشته. کومو رد اتهام هر چند گفتن به خبرنگاران گفت که دولت خود بود “یکی از اولین” برای سرکوب.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de