“ما در حال رفتن برای کشتن مسعود اوزیل و کشتن شما’: ماموران امنیتی ادعا سرد تهدیدات ساخته شده در برابر آرسنال هافبک و مادر

دو مرد گفتند که کشتن Mesut Ozil و گارد امنیتی و تهدید به “f*** Mesut مادر” در یک بعد از تاریک تهدید به قتل ساخته شده به عنوان بخشی از سه تکرار بازدیدکننده داشته است به جام جهانی برنده در ماه اوت یک دادگاه شنیده است.

Salaman Ekinci و Ferhat Ercun هستند متهم به سوء رفتار در آرسنال هافبک £9 میلیون خانه که در آن آنها گفته که باید بارها و بارها بازگشت و در اوت 8 قبل از بازداشت توسط ماموران دستگیر شدند.

صحبت به قضات در Highbury گوشه دادستانی دادگاه در روز سه شنبه نگهبانی Kemil Sezer به یاد می آورد با دیدن دو مرد در حدود 7.30 ساعت در شب حادثه.

پینوشت خود را با انها در حدود سه ساعت بعد, پس از شب افتاده بود Sezer گفت: “آنها سوگند در زبان ترکی گفت:” f*** مادران ما در حال رفتن به f*** Mesut و ما در حال رفتن به آمده به عقب در پنج دقیقه و اگر امنیت نیست برو از اینجا, ما در حال رفتن برای کشتن مسعود اوزیل و کشتن شما است.'”

همچنین در rt.com ‘حرفه ای جنایی’ حبس برای 10 سال تلاش برای غارت آرسنال ستاره Mesut Ozil و Sead Kolasinac

Sezer بود با کمک یک مترجم به عنوان او به یاد احساس “تاکید کرد” و به تعقیب این جفت ارز تنها به به پلیس تماس بگیرید زمانی که آنها ساخته شده یک سوم ظاهر پس از نیمه شب.

“ما عصبانی شدم چون Mesut Ozil حدود دو تا سه هفته قبل مورد حمله قرار گرفت” او اشاره کرد. “ما می ترسید که همان چیزی که اتفاق می افتد.

“Mesut Ozil است که توسط مردم ترکیه. ما که مسئولیت ما را برای محافظت از او.”

اوزیل بود که در این جلسه از ترکیه, میراث فرهنگی و برداشته جایزه جام جهانی با آلمان در سال 2014.

همچنین در rt.com فیلم جدید نشان می دهد آرسنال ستاره Kolasinac صورت پایین چاقو قاتل به عنوان 2 مرد پنجه نرم می کند گناه به سرقت (تصویری)

دادستان گفت: 27 سال از متهمان بود را تکذیب کرد, استفاده از زبان و یا داشتن یک مکالمه زمانی که آنها مصاحبه شد اما ادعا کرده به آنها حمله کردند با سپاه پاسداران است.

او در دفاع از طرح Johan Grefstad نشان داد که Ercun خواهد می گویند شواهدی وجود دارد که او ضربه به سر با یک چوب بیس بال.

Sezer که توسط یک سگ آموزش دیده و متخصص سابق سرباز پاسخ داد: “ما نمی حمل بیس بال خفاش ها. من آموزش دیده برای انجام کار من و من نمی نیاز به هر گونه بیس بال خفاش و من نمی آنها را.”

Ekinci و Ercun انکار یک تعداد از با استفاده از تهدید و توهین آمیز و یا توهین به کلمات یا رفتار به علت آزار و اذیت زنگ یا ناراحتی.

همچنین در rt.com آرسنال برگزار شد ‘تالار بحث و گفتگو در مورد لندن باند تهدید’ پس از Ozil & Kolasinac حمله با چاقو

فقط هفته قبل از آن اوزیل و آرسنال هم تیمی Sead Kolasinac بودند کمین توسط muggers بر دوچرخه به عنوان بخشی از یک خودرو-سرقت اقدام به سرقت و خود را £200,000 ساعت در یک نامربوط حادثه است.

اوزیل و Kolasinac از دست رفته در لیگ برتر را بازی افتتاحیه فصل چند روز بعد و هافبک گزارش شد به پا کرده اند تا امنیت 24 ساعته خارج از خانه خود را.

دادگاه موکول شده است بخشی از شنیده تا مارس 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی