‘ما در حال دادن Khabib زمان او نیاز به سوگواری’: Dana سفید در مرگ قهرمان UFC پدر Abdulmanap

UFC رئیس دانا سفید می گوید Khabib Nurmagomedov داده خواهد شد و این زمان او نیاز به سوگواری پس از مرگ غم انگیز پدر و مربی Abdulmanap با توجه به Covid-19 عوارض.

Abdulmanap Nurmagomedov درگذشت, در سن 57 مسکو در یک بیمارستان در اوایل ماه جولای پس از یک ماه-نبرد طولانی با عوارض ناشی از عفونت کروناویروس.

بیشتر بخوانید: بقیه در صلح: Khabib پدر Abdulmanap Nurmagomedov گذاشته و به استراحت در خانه خود ایجاد کرد در داغستان

محترم MMA مربی به خاک سپرده شد در آخر هفته گذشته در خانه خود ایجاد کرد در داغستان اما بحث در برخی مناطق در حال حاضر شروع به نوبه خود به چه فاجعه ای را تحت تاثیر قرار Khabib بعدی حرفه ای مراحل.

صحبت در مبارزه با جزیره در ابوظبی پیش از UFC 251 آخر این هفته – که لگد کردن یک سری از حوادث در محل – UFC, رئیس, سفید گفت که شکست نخورده 155lbs حاکم خواهد بود با توجه به فضای زیادی را به عنوان او نیاز به سرند بعد از پدرش در گذشت.

“این وحشتناک است [اخبار] ما احساس وحشتناک برای Khabib من می دانم که چقدر او را دوست داشت پدر خود را و چگونه نزدیک آنها بودند” سفید گفت: در پاسخ به یک سوال از RT ،

“ما فقط به او زمان برای سوگواری و درمان و انجام هر کاری که او نیاز به انجام. ما نه آزار او را در همه حال حاضر ما در حال ترک او به تنهایی.”

سفید بود و در میان بسیاری از هزاران نفر برای ادای احترام به Abdulmanap Nurmagomedov پس از عبور خود را به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم از Dagestani مربی در حساب های رسانه های اجتماعی.

دیگران برای ادای احترام خود را شامل ایرلندی رقیب Conor McGregor که تاسف Abdulmanap عبور به عنوان “از دست دادن یک پدر و یک مربی و یک اختصاص داده شده به حمایت از این ورزش است.”

Khabib ما مبتنی بر مربی Javier Hernández همچنین ادای احترام در مصاحبه اخیر خود گفت که او را احترام جنگنده خود را تصمیم مهم نیست که چگونه این فاجعه بر زندگی حرفه ای او اضافه کرد که او مطمئن بود Khabib خواهد ادامه مربیگری میراث به جا مانده پدرش.

همچنین در rt.com ‘من می دانم که یک چیز: او ادامه خواهیم که میراث’: Khabib مربی می گوید UFC قهرمان را در گوشته از پدر مرحوم Abdulmanap کار

Khabib, 31, هنوز صحبت علنی در از دست دادن پدر خود و مربی اما دیده شد که دلداری توسط رهبر چچن رمضان قدیروف در فیلم گرفته شده پیش از دفن.

شکست نخورده سبک حاکم است که به طور گسترده مخفیگاه آنان را برای دیدار با قهرمان موقت جاستین Gaethje در یک عنوان مرحله نهایی مسابقات در پاییز و تا به حال ادامه داد: برای آموزش در طول بیماری پدر خود را گفت آن چیزی است که او را می خواستم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید